Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Openbare verlichting in onderhoud bij Imtech

27 december 2011    Zuidhorn-nieuws
Imtech Infra Nederland verzorgt met ingang van 1 januari 2012 het onderhoud en beheer

Imtech Infra Nederland verzorgt met ingang van 1 januari 2012 het onderhoud en beheer van de openbare verlichting in de provincies Groningen, Drenthe en 27, waaronder Zuidhorn, in die provincies gelegen gemeenten.

Daarbij gaat het om het onderhoud en beheer van masten en armaturen. Deze werkzaamheden worden vanuit de Imtech lokatie Zwolle aangestuurd. Het contract met Imtech Infra Nederland heeft een looptijd tot 1 juli 2012. Inmiddels wordt een Europese aanbesteding voorbereid voor het onderhoud en beheer voor de periode na 1 juli 2012.

Imtech Infra Nederland maakt onderdeel uit van het op wereldschaal opererende moederbedrijf Imtech N.V. Imtech Infra Nederland biedt multidisciplinaire oplossingen (elektrotechnisch, mechanisch en ICT) voor de infrastructurele markt en beschikt met betrekking tot het werkveld openbare verlichting over de nodige ervaring, kennis en kunde.

Imtech Infra Nederland neemt het onderhoud en beheer van de openbare verlichting over van Ziut, een uitvoeringsmaatschappij van Enexis. Het contract met Enexis is door de provincies en gemeenten opgezegd om Europese aanbesteding van onderhoud en beheer mogelijk te maken. Volgens de betrokken overheden kan een dergelijke aanbesteding betere kwaliteits- en prestatieafspraken en aanzienlijke financiële voordelen opleveren.

Imtech Infra Nederland voert de werkzaamheden uit in opdracht van de provincies Groningen en Drenthe en 27 in die provincies gelegen gemeenten.
Inmiddels zijn de voorbereidingen voor een Europese aanbesteding voor het beheer en onderhoud van de openbare verlichting voor de periode na 1 juli 2012 in voorbereiding.

Deelnemende overheden zijn: De gemeenten Bedum, Delfzijl, De Marne, Grootegast, Haren, Hoogezand-Sappemeer, Leek, Loppersum, Marum, Menterwolde, Pekela, Slochteren, Veendam, Zuidhorn, Emmen, Assen, Midden-Drenthe, Aa en Hunze, Eemsmond, Vlagtwedde, Appingedam Borger-Odoorn, Tynaarlo, Noordenveld en de provincies Groningen en Drenthe.
29-12-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kenniscafe

Uitnodiging voor het Kenniscafé: Bereikbaarheid vanuit Bewonersperspectief

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
2 juni in Zuidhorn; kenniscafé over bereikbaarheid en leefbaarheid in de regio
Lees verder →
Wereldvluchtelingendag (3)

Wereldvluchtelingendag 2026 in Zuidhorn

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn nog steeds veel vluchtelingen, omdat er in steeds meer landen helaas oorlog is.
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Aduard koerst af op derde editie Draverijen

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een unieke mogelijkheid voor iedereen om gratis naar de paarden te kijken
Lees verder →
Auto stuur

​Tweedehands leaseauto’s: een slim alternatief voor een kleiner budget

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een nieuwe auto rijden voor een vaste prijs per maand, zonder gedoe over onderhoud of verzekering – private lease klinkt aantrekkelijk.
Lees verder →
Thuiswerken

Thuiswerken Vanuit Zuidhorn: Hoe Lokale Ondernemers Hun Bedrijfsgegevens Online Kunnen Beschermen

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Steeds meer zzp'ers en kleine ondernemers in de regio Groningen werken thuis. Zuidhorn is een rustige gemeente — maar digitale dreigingen kennen geen grenzen.
Lees verder →
Oldtimer a-ford brandweerauto uit 1928, eigenaar dhr. venhuizen uit bedum

Oldtimer vliegt in brand op Rijksstraatweg in Noordhorn

26 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
brandweer snel ter plaatste
Lees verder →