Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Open huis de Oostergast voor negen woningtypen

7 juli 2009    Zuidhorn-nieuws
Op zaterdag 11 juli van 14.00 - 16.00 uur vindt in de Oostergast een open huis plaats in het woningtype Haam (kavel 174). Belangstellenden krijgen informatie over negen gevarieerde woningtypen in fase

Op zaterdag 11 juli van 14.00 - 16.00 uur vindt in de Oostergast een open huis plaats in het woningtype Haam (kavel 174). Belangstellenden krijgen informatie over negen gevarieerde woningtypen in fase 1C. Er is keuze uit rijenwoningen, geschakelde en vrijstaande woningen. Bijzonder zijn de drie verschillende woningtypen met de mogelijkheid voor een badkamer, slaapkamer of kantoor op de begane grond. Alle woningen staan op ruime groene kavels. De prijzen variëren van € 192.500,- en € 345.000,-.

Woningtypen
De Oostergast kent nu al maarliefst 16 verschillende woningtypen. De woningen zijn in diverse stijlen ontworpen door vijf verschillende architectenbureaus. De stijlen zijn van traditioneel tot modern. Dit gecombineerd met de diverse uitbreidingsmogelijkheden, waaronder een slaapkamer en badkamer op de begane grond, maakt dat de woningen geschikt zijn voor vrijwel elke gezinssituatie. De woningtypen met een bad- en slaapkamer op de grond zijn de typen Schoffel, Woeler en Frees. De woningen met de slaapkamers boven gesitueerd zijn de typen Riek, Haam, Doezelaar, Spade, Ploeg en Zicht. Het open huis vindt plaats in woningtype Haam op kavel 174.

Sfeer
Wonen in de Oostergast voelt als het wonen in een dorp. De woningen zijn afwisselend geplaatst in diverse buurten. Van wonen in een hofje of laan tot vrij wonen met veel privacy aan de Oostervaart. Een royale groene dorpsweide ligt midden in de wijk. Hier vinden kinderen de ruimte om te spelen. Er is ruimte om elkaar te ontmoeten of gewoon even lekker te wandelen.

Bereikbaarheid
Uniek in de Oostergast is de uitstekende bereikbaarheid. De voorzieningen in het centrum zijn bereikbaar via een mooie groene wandel- en fietsroute. Het transferium met het trein- en busstation ligt om de hoek. In 10 minuten is de trein in hartje Groningen en in 40 minuten in Leeuwarden.

Voorzieningen
In de Oostergast is met ingang van het schooljaar 2009 onderwijs en kinderopvang beschikbaar in vier schoolwoningen. Daarnaast is het modernste woonzorgcentrum van Nederland in aanbouw. Bewoners van de Oostergast hebben de luxe dat ze de meest uitgebreide zorg aan huis kunnen ontvangen vanuit dit centrum. Daarnaast zal zich o.a. een huisarts en apotheek vestigen in De Oostergast. Zuidhorn biedt haar inwoners een breed scala aan voorzieningen. Van cultureel centrum, cafés en restaurants, gezellige boetiekjes tot diverse sportmogelijkheden.

Meer informatie over de Oostergast, het open huis, de woningen en de vrije kavels is te vinden op www.deoostergast.info

03-07- 2007 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Kennismakingslunch henk nijboer in zuidhorn-1

Westerkwartier geeft duidelijk signaal aan regeringscommissaris: ‘we dragen een te grote last’

23 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Wethouder aardgaswinning Bé Schollema;"Westerkwartier draagt last terwijl heel Nederland profiteert"
Lees verder →
Acro

Merel, Anne Bente en Indy presteren goed tijdens WK Acrogym in Pesaro

22 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Bijzonder groot en sterk deelnemersveld met 44 teams
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over een Mobiliteitsverkenning, Raadsvergadering & isolatie en ventilatiesubsidies

22 september 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 22 september
Lees verder →
Politieauto

Botsing in Grijpskerk en inbeslagname busje bij Aduard

22 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Scooter en auto botsen in Grijpskerk en Politie neemt busje in beslag bij Aduard
Lees verder →
Alexas fotos-college-student-docent

Docent wiskunde gezocht: Zuidhorn voelt het lerarentekort

22 september 2026    Zuidhorn-nieuws
Middelbare scholen in de omgeving van Zuidhorn zoeken al langere tijd naar docenten wiskunde.
Lees verder →
Lego

Dubbel jubileum voor LEGO beurs in het LEGiO-museum

21 september 2026    Zuidhorn-nieuws
10-jarig jubileum én vijfde editie bouwsteenbeurs
Lees verder →