Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Open huis bij rsg de Borgen

9 januari 2020    Zuidhorn-nieuws
Kennismaken met het voortgezet onderwijs
Leerlingen rsg de borgen

Rondkijken, sfeer proeven, vragen stellen aan leerlingen en docenten… Om groep 8-leerlingen een goed beeld te geven van rsg de Borgen en het voortgezet onderwijs organiseren alle vestigingen in Grootegast, Leek en Roden van maandag 20 januari tot en met vrijdag 24 januari 2020 open huis.

Op het open huis wordt informatie gegeven over de school, over de verschillende opleidingen en de mogelijkheden van ondersteuning. De groep 8 leerlingen en hun ouders/verzorgers kunnen de school bekijken en in gesprek gaan met leerlingen en docenten van de school. Er zijn verschillende (digitale) activiteiten waar de bezoekers actief aan mee kunnen doen. De docenten en huidige leerlingen laten graag zien dat naast de vakken ook veel andere leuke activiteiten en (internationale) projecten worden georganiseerd. Zo krijgt de groep 8 leerling een goed beeld van rsg de Borgen.

Brede scholengemeenschap
rsg de Borgen is een brede scholengemeenschap met vestigingen in Grootegast, Leek en Roden. De vestigingen Esborg , Lindenborg, Nijeborg, Ronerborg en de Woldborg bieden samen praktijkonderwijs (met schakelklas), vmbo (bb, kb, tl), tl/havo-route, havo, technasium en vwo (atheneum en gymnasium) aan. Daarnaast biedt de school voor voortgezet onderwijs goede doorstroommogelijkheden. Voor ieder kind is er een passende leerroute.

Leren is meer dan presteren
rsg de Borgen laat de leerling zijn talent ontdekken. Leerlingen leren niet alleen voor een diploma maar groeien ook als persoon. Leren is meer dan presteren. Met LOB (loopbaanleren) leert de leerling betere keuzes te maken voor de toekomst. Daarnaast biedt de school extra ondersteuning aan leerlingen die dat nodig hebben, de mentor speelt hierin een belangrijke rol. Op het open huis is volop gelegenheid om hierover vragen te stellen. Naast groep 8 leerlingen, hun broertjes en zusjes en hun ouders zijn ook andere belangstellenden van harte welkom op het open huis! Meer informatie is te vinden op http://www.rsgdeborgen.nl

Ronerborg, Burchtlaan 1, Roden op maandag 20 januari 2020 van 17.30 tot 20.30 uur.
Woldborg, Kersenlaan 16, Grootegast op dinsdag 21 januari 2020 van 18.30 tot 21.00 uur. 
Nijeborg, Waezenburglaan 51 en 51a, Leek op woensdag 22 januari 2020 van 18.30 tot 21.00 uur. 
Esborg, Burchtlaan 2, Roden op donderdag 23 januari 2020 van 18.30 tot 21.00 uur. 
Lindenborg, Waezenburglaan 55, Leek op vrijdag 24 januari 2020 van 18.00 tot 21.00 uur.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →