Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Open huis bij rsg de Borgen

9 januari 2020    Zuidhorn-nieuws
Kennismaken met het voortgezet onderwijs
Leerlingen rsg de borgen

Rondkijken, sfeer proeven, vragen stellen aan leerlingen en docenten… Om groep 8-leerlingen een goed beeld te geven van rsg de Borgen en het voortgezet onderwijs organiseren alle vestigingen in Grootegast, Leek en Roden van maandag 20 januari tot en met vrijdag 24 januari 2020 open huis.

Op het open huis wordt informatie gegeven over de school, over de verschillende opleidingen en de mogelijkheden van ondersteuning. De groep 8 leerlingen en hun ouders/verzorgers kunnen de school bekijken en in gesprek gaan met leerlingen en docenten van de school. Er zijn verschillende (digitale) activiteiten waar de bezoekers actief aan mee kunnen doen. De docenten en huidige leerlingen laten graag zien dat naast de vakken ook veel andere leuke activiteiten en (internationale) projecten worden georganiseerd. Zo krijgt de groep 8 leerling een goed beeld van rsg de Borgen.

Brede scholengemeenschap
rsg de Borgen is een brede scholengemeenschap met vestigingen in Grootegast, Leek en Roden. De vestigingen Esborg , Lindenborg, Nijeborg, Ronerborg en de Woldborg bieden samen praktijkonderwijs (met schakelklas), vmbo (bb, kb, tl), tl/havo-route, havo, technasium en vwo (atheneum en gymnasium) aan. Daarnaast biedt de school voor voortgezet onderwijs goede doorstroommogelijkheden. Voor ieder kind is er een passende leerroute.

Leren is meer dan presteren
rsg de Borgen laat de leerling zijn talent ontdekken. Leerlingen leren niet alleen voor een diploma maar groeien ook als persoon. Leren is meer dan presteren. Met LOB (loopbaanleren) leert de leerling betere keuzes te maken voor de toekomst. Daarnaast biedt de school extra ondersteuning aan leerlingen die dat nodig hebben, de mentor speelt hierin een belangrijke rol. Op het open huis is volop gelegenheid om hierover vragen te stellen. Naast groep 8 leerlingen, hun broertjes en zusjes en hun ouders zijn ook andere belangstellenden van harte welkom op het open huis! Meer informatie is te vinden op http://www.rsgdeborgen.nl

Ronerborg, Burchtlaan 1, Roden op maandag 20 januari 2020 van 17.30 tot 20.30 uur.
Woldborg, Kersenlaan 16, Grootegast op dinsdag 21 januari 2020 van 18.30 tot 21.00 uur. 
Nijeborg, Waezenburglaan 51 en 51a, Leek op woensdag 22 januari 2020 van 18.30 tot 21.00 uur. 
Esborg, Burchtlaan 2, Roden op donderdag 23 januari 2020 van 18.30 tot 21.00 uur. 
Lindenborg, Waezenburglaan 55, Leek op vrijdag 24 januari 2020 van 18.00 tot 21.00 uur.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Angstaanjagend normaal

Angstaanjagend normaal

03 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Een lezing over oorlogsmisdadigers, genocideplegers en terroristen
Lees verder →
Bert nederveen en jan bruins van rederijkerskamer de heidebloem

Rederijkerskamer de Heidebloem viert jubileum

03 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
150 jaar toneel, taal en traditie
Lees verder →
Bezoek zonnedorpen

Westerkwartier kijkt bij Zonnedorpen

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
fracties zien met eigen ogen hoe bewoners samen werken aan duurzame energie en wat dat kan betekenen voor het Westerkwartier
Lees verder →
Middag humsterland luchtfoto gcwk

Feestelijke presentatie van de landschapsbiografie Westerkwartier

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhalen die het Westerkwartier bijzonder maken
Lees verder →
Regisseur nico van der wijk en de spelers van de potvis (foto bram keuning)-1

Binnenkort in Zuidhorn op de planken: de toneelvoorstelling De Potvis

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
De regisseur van De Potvis
Lees verder →
Mathijs boer ongeslagen tegen treffers arnhem

Landelijke jeugd ttv talero toont veerkracht

02 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Talero knokte zich terug uit een 3-5 achterstand.
Lees verder →