Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Open dagen Terra MBO op 3 november

25 oktober 2022    Zuidhorn-nieuws
Toekomstige studenten en hun ouder(s)/verzorger(s) zijn van harte welkom om de school te bekijken
Mbo terra

Op donderdag 3 november zet Terra MBO de deuren open! Toekomstige studenten en hun ouder(s)/verzorger(s) zijn van harte welkom om de school te bekijken. Tijdens de open dag staan de studenten en vakdocenten klaar voor het beantwoorden van alle vragen.

Terra MBO biedt mbo-opleidingen aan op het gebied van Agro en techniek, Groene ruimte, Dier & Welzijn, Groenstylist, Voeding en Voorlichting en Entreeopleidingen. Terra MBO heeft vestigingen in Emmen, Groningen en Meppel. Tijdens de open dag is ook de praktijklocatie van de Hippische opleidingen te bezoeken: The Sunrise Stables in Assen.

Bij Terra MBO leer je een super mooi vak, maar sta je ook midden in alle nieuwe ontwikkelingen. De wereldbevolking groeit en we hebben steeds meer voedsel, grondstoffen en energie nodig. Dat zorgt voor toenemende milieuproblemen, klimaatveranderingen en een teruglopende biodiversiteit. Met een groene opleiding help je de wereld van morgen een stukje beter te maken. Hoe gaaf is dat?

De open dag wordt gehouden van 16.00 uur tot 20.30 uur. Via de website kun je je aanmelden voor de aankomsttijd van jouw voorkeur. Aanmelden voor de open dag kan via de website: http://www.mboterra.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →