Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Open Coffee Club in Noordenveld en Westerkwartier

15 mei 2009    Zuidhorn-nieuws
Ondernemend Noordenveld en Westerkwartier beleeft op dinsdag 26 mei een primeur. Dan gaat de eerste zogeheten Open Coffee Club van start. Dat gebeurt vanaf 10.00 uur in Het Wapen van Drenthe aan

Ondernemend Noordenveld en Westerkwartier beleeft op dinsdag 26 mei een primeur. Dan gaat de eerste zogeheten Open Coffee Club van start. Dat gebeurt vanaf 10.00 uur in Het Wapen van Drenthe aan de Heerestraat 1 in Roden.

Het gaat om de eerste grensoverschrijdende Open Coffee Club van Nederland. De Open Coffee Club is een netwerkbijeenkomst, waar bezoekers lekker koffie kunnen drinken met andere ondernemers, investeerders en belangstellenden voor het ondernemerschap. Na de startbijeenkomst op de 26-e mei, zal de Noordenveld-Westerkwartier Open Coffee Club iedere derde dinsdag van de maand van 9.30 tot 11.00 uur worden gehouden op een wisselende locatie.

De Open Coffee Club, die is gestart op het zakelijke internetwerk http://www.linkedin.com , kent al zeer succesvolle netwerkbijeenkomsten in allerlei Noordnederlandse steden (zoals Groningen, Drachten, Leeuwarden, Assen en Meppel). Het unieke aan de nieuwe Open Coffee Club Noordenveld-Westerkwartier is dat het de provinciegrenzen van Groningen en Drenthe overstijgt. Het initiatief is afkomstig van het tweetal Martin de Koning uit Roden en Gert Klooster uit Tolbert.

Martin de Koning is zelf ondernemer in Noordenveld met zijn bedrijf ZMNed . Gert Klooster is organisatie- en subsidieadviseur bij SBMC Organisatieadviseurs. Ze hebben elkaar leren kennen tijdens de Open Coffee Club-bijeenkomst in (de stad) Groningen. Gezien de grote opkomst en massale reacties op LinkedIn, verwachten de initiatiefnemers dat ook de Open Coffee Club Noordenveld-Westerkwartier in een behoefte voorziet.

Het idee achter de Open Coffee Club is dat er één plaats en tijd is waar mensen kunnen genieten van een goede kop koffie en tegelijkertijd interessante mensen kunnen ontmoeten en onverwachte gesprekken kunnen voeren. Er is tijdens de bijeenkomsten dus geen programma. Aanwezigen betalen zelf hun consumpties.




 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →