Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

“Ook al is er nog geen kip, we beginnen op tijd!’

25 oktober 2021    Zuidhorn-nieuws
Rockband uit Zuidhorn, treedt op in Groningse Kroeg van Klaas
Dead horse foto herman keverling buisman

Groningen/Zuidhorn. Op 6 november gaat de nu nog volledig onbekende en ambitie- , leven- en kansloze rockband uit Zuidhorn, Lutjegast en Groningen een try-out geven in de Kroeg van Klaas aan de Oosterweg 26  in Groningen, het optreden begint om 20.30 uur.

In 2001(of 2) stond de huidige zanger/gitarist van Dead Horse met een ouderwetse 4 sporenrecorder in de kroeg van Klaas met zijn solo-debuutoptreden. Na 20 jaar dus terug met band, in een wel  zeer aparte samenstelling:  een oud-leerling drums die na 10 jaar terug komt, een bassist die na 4 lessen werd aangenomen en een stiefzoon die niet van praten maar wel van spelen houdt. ‘We hebben een heleboel nummers, zowel nummers van weleer, nieuwe eigen songs en een aantal klassiekers, dus we willen graag drie sets spelen en beginnen gewoon strak om half 9.’ De manager, Nick Leeson, die Dead Horse hoog heeft zitten: ‘Mijn leven lang zat ik in de muziek op een band als deze te wachten en ik hoop voor mijn dood nog mee te maken dat deze jongens op Pinkpop spelen’ Hoe de manager denkt een scholier, een huisvader van middelbare leeftijd, een pas samenwonende studerende en werkende twintiger en een conservatoriumpik met vaste baanvrees op Pinkpop te krijgen is voor muziekkenner en ex-programmeur Willem Venema een raadsel, maar Leeson twijfelt er geen moment aan. ‘In de kroeg van Klaas gaat het beginnen!’

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Opening tamboer henk bakker

Henk Bakker stil van expo Tamboer in de mist in Noordhorn

31 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
"Ik ben er stil van en ook wel trots op dat de molen, de geschiedenis van Noordhorn en de kunstzinnige verbeeldingen van de Slag bij Noordhorn uit zo mooi samenkomen,"
Lees verder →
Schrijven

Schriefwedstried Nij Begun

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze zomer kun je in het Westerkwartier weer meedoen aan een schrijfwedstrijd van de Stichting Mien Westerkwartier.
Lees verder →
Gasvrije woningen

Westerkwartier deelt mee in € 7,6 miljoen voor kleine woningbouwprojecten

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Zeven Groninger gemeenten hebben hun krachten gebundeld en met succes een gezamenlijke aanvraag gedaan in het kader van de Woningbouwimpuls.
Lees verder →
Kenniscafe

Uitnodiging voor het Kenniscafé: Bereikbaarheid vanuit Bewonersperspectief

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
2 juni in Zuidhorn; kenniscafé over bereikbaarheid en leefbaarheid in de regio
Lees verder →
Wereldvluchtelingendag (3)

Wereldvluchtelingendag 2026 in Zuidhorn

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn nog steeds veel vluchtelingen, omdat er in steeds meer landen helaas oorlog is.
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Aduard koerst af op derde editie Draverijen

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een unieke mogelijkheid voor iedereen om gratis naar de paarden te kijken
Lees verder →