Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Onrust en petitie Brede School

30 maart 2013    Zuidhorn-nieuws
Inspraakavond is op 2 april om 19.30 in het gemeentehuis van Zuidhorn
Bredeschoolpetitie

Ouders in Zuidhorn worden opgeroepen middels een email om aanwezig te zijn bij de inspraakavond over de Brede School. Ook wordt erin gevraagd een petitie te ondertekenen.

Daarnaast  is op de deur van CBS Het Anker een brief geplakt die namens de Raadsgriffier zou zijn geschreven. Daarin stond een oproep om naar de inspraakavond van 2 april te komen, met een negatieve teneur over de brede school. De Raadsgriffier blijkt hier echter niets van te weten, en zij is ook zeer ontstemd dat haar naam hiervoor gebruikt is.

CBS Het Anker vindt het jammer dat er onrust is ontstaan en vindt het een prachtige kans, om in deze tijd een compleet nieuwe school te kunnen bouwen. De verkeersveiligheid is een belangrijk item. “We zijn tevreden over het feit dat de gemeente de burgerparticipatie heeft opgepakt en van diverse geledingen een klankbordgroep heeft opgericht”.
De initiatiefnemers van de petitie, Madelon van Efferen en Marijke Koetsier stellen dat de locatie van de nog te bouwen school bijzonder ongunstig is qua ligging met oog op de verkeers, en sociale veiligheid en  de afstand.  Zij wensen heroverweging van de beoogde locatie van de Brede School of uitstel van de bouw ervan tot de Oostergast zich verder heeft uitgebreid.

De inspraakavond is op 2 april om 19.30 in het gemeentehuis van Zuidhorn
» Veiligheidsplan
» Petitie
 

  • Bredeschoolpetitie2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Draverij aduard 2024 (7)

82 paarden in tien draverijen op koersdag in Aduard

17 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Gratis toegang en mooie prijzen
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Internationale Sponsor Fietstocht voor Beatrixoord

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Van Londen naar Haren op de fiets. Met tussenstop in Niebert
Lees verder →
Garnwerd-molen

Korenmolen De Meeuw in volle glorie hersteld

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Na een ingrijpende restauratie wordt korenmolen De Meeuw op zaterdag 4 juli om 12.00 uur officieel weer in gebruik genomen
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Nog één keer Bauke Mollema aanmoedigen bij een NK

15 juni 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zondag 28 juni in Nijmegen ( of 18 juli in Zuidhorn tijdens Mollematocht )
Lees verder →
Blaarkoppen koeien

ChristenUnie: “Meer koeien in de wei”

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Dalende weidegang vraagt om extra inzet van provincie
Lees verder →
Mechielsen-press-02-1024x576 trukstar

Drie nieuwe Scania’s voor Mechielsen

12 juni 2026    Zuidhorn-nieuws
Mechielsen is al decennialang een bekende naam in het noorden van Nederland.
Lees verder →