Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Onduidelijk waarom school Visvliet-Pieterzijl moet sluiten

5 juni 2012    Zuidhorn-nieuws
Albert Jan Bosboom uit Visvliet is nog strijdlustig ”dit bestuur zit er niet voor altijd”
Nieuws-2012- oudercomitevisvliet

Het Actiecomité Christelijke Basisschool Visvliet-Pieterzijl was goed vertegenwoordigd op de publieke tribune bij de gemeenteraadsvergadering op 4 juni.
De leden van Actiecomité waren herkenbaar door hun duidelijke shirts met de niet misverstane tekst dat de Basisschool Visvliet-Pieterzijl moet blijven. Wethouder Nederveen met het dossier in portefeuille ontving ook een actie shirt.

Albert Jan Bosboom uit Visvliet en andere leden van het Actiecomité is het nog steeds niet duidelijk waarom de school moet sluiten. Onderwijskundig is er geen noodzaak, het aantal leerlingen is voldoende en zoals Penta Primair schrijft zijn de financien ook niet het belangrijkste reden om tot sluiting over te gaan.
De raad droeg Nederveen eerder op meer duidelijkheid te krijgen van PentaPrimair en alhoewel er diverse gesprekken zijn geweest en brieven zijn geschreven is ook de raad niet overtuigd. Sterker nog; Henk Bakker (GL) zegt de toon van de brieven hooghartig  te vinden en dat het college zich passief op lijkt te stellen.
Hatzman (PvdA) weet dat uitsluitend PentaPrimair een beslissing kan nemen. Uitkomst nu is dat een raadsdelegatie verhaal gata halen.
Albert Jan Bosboom uit Visvliet is nog strijdlustig ”dit bestuur zit er niet voor altijd” zegt hij

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Omd niehove

Veerkrachtig erfgoed in het Westerkwartier!

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De Stichting Open Monumentendag Westerkwartier kijkt met veel enthousiasme vooruit naar de aankomende Open Monumentendag op zaterdag 12 september 2026.
Lees verder →
Take one

Jeugdkorps Bicycle Showband Crescendo opent Streetparade en Take One 2026

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Take One eerste grote testcase voor Wereld Muziek Concours shows
Lees verder →
Biobased verduurzamen woningen

Feestelijk moment voor biobased verduurzamen van woningen in Leek

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
De woningen krijgen een nieuw biobased dak voorzien van natuurlijke hennepisolatie, daarnaast wordt er hybridewarmtepomp en kunststofkozijnen geplaatst.
Lees verder →
Boot schip zee

Boottransport in Groningen: zo regel je het vervoer van je jacht

18 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Een jacht verplaatsen is geen kwestie van even een aanhanger huren.
Lees verder →
Vrienden van beatrixoord

Van Londen naar Haren op de fiets voor Beatrixoord

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Tussenstop in Niebert bij wegrestaurant “In de Klaver” om kennis te maken met het bestuur van Vereniging Vrienden van Beatrixoord
Lees verder →
Plack

Nominaties Groninger Cultuurprijzen 2026 geopend

17 april 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn 3 categorieën: professionals, talent en amateurkunst. Iedere winnaar ontvangt € 5.000
Lees verder →