Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Onderzoek woonwensen 55 plussers in westerkwartier

1 november 2011    Zuidhorn-nieuws
De onafhankelijke Adviescommissie Bouwen en Wonen (VAC) Zuidhorn voert samen met de gemeenten Grootegast, Leek, Marum en Zuidhorn en woningcorporatie Wold&Waard een woonkwaliteitonderzoek uit onder 55 plussers in het Westerkwartier.

De gemeenten en woningcorporatie zien dat de woningmarkt en het wonen aan het veranderen zijn. Om aansluiting op deze veranderende markt te houden is het belangrijk onderzoek te doen. Het doel van het onderzoek onder 55 plussers is dan ook met de resultaten de ideale woning in het Westerkwartier te ontwikkelen voor deze doelgroep. Het onderzoek vindt in november 2011 plaats. De resultaten zijn in de loop van februari 2012 bekend.

Woonkwaliteitonderzoek
De VAC vindt comfortabel wonen in een prettige omgeving belangrijk. Om hier zo goed mogelijk aan te kunnen voldoen, is besloten een woonkwaliteitonderzoek te houden. Via een steekproef onder de 55 plussers in het Westerkwartier worden de enquêtes uitgezet. Betreffende inwoners kunnen binnenkort een enquête verwachten. Inwoners vanaf 55 jaar die geen enquête ontvangen, maar wel mee willen doen aan het onderzoek, kunnen een enquête aanvragen via >> mail Voor meer informatie kunnen belangstellenden contact opnemen met het onderzoeksteam van de VAC via de telefoonnummers: 06-53 27 24 36 of 06-41 24 21 36.

VAC
De VAC is een adviescommissie die vooral adviezen geeft aan de gemeenten, woningcorporaties en projectontwikkelaars vanuit het gezichtspunt van de toekomstige bewoner. Belangrijke aspecten bij het beoordelen van bouwplannen zijn: het gebruiksgemak, de veiligheid en levensloopbestendigheid en de duurzaamheid.

Deelnemen
Om een zo representatief beeld te krijgen van de woonwensen, roepen de betreffende gemeenten en woningbouwcorporatie zoveel mogelijk 55 plussers in het Westerkwartier op deel te nemen aan dit onderzoek.
1-11-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →