Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondertekening samenwerking nieuwbouw Lauwers College Grijpskerk

17 januari 2025    Zuidhorn-nieuws
Tijdens de open dag op 23 januari voor leerlingen van groep 7 en 8 is er de mogelijkheid om virtueel al even door het nieuwe gebouw te lopen.
Ondertekening grijpskerk

 Op 15 januari werd een bijzonder moment in het traject van de nieuwbouw van het Lauwers College in Grijpskerk gevierd. Op die dag werd een handtekening gezet onder de samenwerkingsovereenkomst tussen het Lauwers College Grijpskerk, Hesco Bouw en Bouma Technisch Installatiebedrijf. Na een zorgvuldige aanbestedingsprocedure zijn beide bedrijven geselecteerd om het prachtige gebouw, ontworpen door De Unie Architecten, te bouwen.

Aanwezig bij de ondertekening waren niet alleen de genoemde partijen, maar ook wethouder Schollema van de gemeente Westerkwartier, Lindhorst huisvestingsadviseurs en de werkgroep Wonen Grijpskerk in de personen van Ans Arkema en Greetje Bosma. De aanwezigheid van al deze personen kenmerkt het traject tot nu toe. Een constructieve en krachtige samenwerking van en voor Grijpskerk staat aan de basis van waar de partijen nu staan in het traject. De bouw van de school zal plaatsvinden in 2025 en 2026, zodat waarschijnlijk in september 2026 het middelbaar onderwijs in Grijpskerk gegeven kan worden in het prachtige nieuwe gebouw aan de Sportlaan.

Het Lauwers College Grijpskerk is blij en trots op het ontwerp en de samenwerking met de verschillende betrokkenen. ‘We kijken uit naar een goede samenwerking tijdens de bouwperiode en de rest van het proces’, aldus Judith Veldhuis, directeur Lauwers College Grijpskerk.

Op 23 januari opent het Lauwers College Grijpskerk de deuren voor leerlingen van groep 7 en 8 om de school en het onderwijs te laten zien. Nieuwe leerlingen zullen naar verwachting, vanaf september 2026 les krijgen in het nieuwe gebouw. Tijdens de open dag is er de mogelijkheid om virtueel al even door het nieuwe gebouw te lopen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Perinushuldiging 2025

Iconisch duo Pé en Rinus ontvangen erepenningen

30 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Dit jaar vieren zij het 45-jarige artiestenjubileum
Lees verder →
Mark veenstra pvda 2025

GroenLinks-PvdA Westerkwartier blij met Quadraten-ommezwaai VZ

01 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →
Burgler-100jaar (1) foto martini

Burgler Transport overgenomen door Lootsma Tanktransport

30 november 2025    Zuidhorn-nieuws
gaan verder onder naam Burlo Tanktransport
Lees verder →
Ts slottoernooi talero deelnemers 29-11-25

TTV Talero grootste delegatie bij Slottoernooi Table Stars

30 november 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
En t​eam 2 ttv Talero gehuldigd voor titel in 3e klasse
Lees verder →
De meeden-googlestreetvieuw

Onderzoek naar voorzieningen op het platteland

27 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Inventarisatie van voorzieningen, gesprekken dorpsbewoners en adviezen voor de toekomst
Lees verder →
Gemeentedichter gerardo insua teijeiro

Gerardo uit Doezum is de eerste gemeentedichter van Westerkwartier

27 november 2025    Zuidhorn-nieuws
Inzendingen van hoog niveau
Lees verder →