Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondertekening samenwerking nieuwbouw Lauwers College Grijpskerk

17 januari 2025    Zuidhorn-nieuws
Tijdens de open dag op 23 januari voor leerlingen van groep 7 en 8 is er de mogelijkheid om virtueel al even door het nieuwe gebouw te lopen.
Ondertekening grijpskerk

 Op 15 januari werd een bijzonder moment in het traject van de nieuwbouw van het Lauwers College in Grijpskerk gevierd. Op die dag werd een handtekening gezet onder de samenwerkingsovereenkomst tussen het Lauwers College Grijpskerk, Hesco Bouw en Bouma Technisch Installatiebedrijf. Na een zorgvuldige aanbestedingsprocedure zijn beide bedrijven geselecteerd om het prachtige gebouw, ontworpen door De Unie Architecten, te bouwen.

Aanwezig bij de ondertekening waren niet alleen de genoemde partijen, maar ook wethouder Schollema van de gemeente Westerkwartier, Lindhorst huisvestingsadviseurs en de werkgroep Wonen Grijpskerk in de personen van Ans Arkema en Greetje Bosma. De aanwezigheid van al deze personen kenmerkt het traject tot nu toe. Een constructieve en krachtige samenwerking van en voor Grijpskerk staat aan de basis van waar de partijen nu staan in het traject. De bouw van de school zal plaatsvinden in 2025 en 2026, zodat waarschijnlijk in september 2026 het middelbaar onderwijs in Grijpskerk gegeven kan worden in het prachtige nieuwe gebouw aan de Sportlaan.

Het Lauwers College Grijpskerk is blij en trots op het ontwerp en de samenwerking met de verschillende betrokkenen. ‘We kijken uit naar een goede samenwerking tijdens de bouwperiode en de rest van het proces’, aldus Judith Veldhuis, directeur Lauwers College Grijpskerk.

Op 23 januari opent het Lauwers College Grijpskerk de deuren voor leerlingen van groep 7 en 8 om de school en het onderwijs te laten zien. Nieuwe leerlingen zullen naar verwachting, vanaf september 2026 les krijgen in het nieuwe gebouw. Tijdens de open dag is er de mogelijkheid om virtueel al even door het nieuwe gebouw te lopen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Campina boerderijdag aalfs noordhorn (6)

Campina Open Boerderijdagen 2026: boerderijen in Groningen open voor publiek

01 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Op 25 mei laten boeren zien waar zuivel vandaan komt
Lees verder →
Teun, pieternel en meindert show 29 mei-1

De Grensrechters te gast bij de Teun, Pieternel en Meindert show

01 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Op vrijdag 29 mei presenteert In ‘t Holt 1654 een extra bijzondere versie van de Peter, Pieternel en Meindert show.
Lees verder →
Bob en hennie ansing

Verhalen van Gronings Vuur: Bob en Hennie Ansing - As de wereld n dörpshoes was

01 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen.
Lees verder →
Balkhuys

Start grondwerkzaamheden Balklocatie Zuidhorn

28 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
De verkoop van de woningen start eind mei 2026.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over 4 mei herdenkingen gemeente, aanmelden evenement & verkeersdrukte Truckrun

28 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 28 april
Lees verder →
Oranjemarkt 2026 (1)

Zuidhorn viert Koningsdag met markt en muziek

27 april 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Bezoekers genieten van de vele koopjes, muzikanten in de dop en veel "vreterij".
Lees verder →