Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondertekening samenwerking nieuwbouw Lauwers College Grijpskerk

17 januari 2025    Zuidhorn-nieuws
Tijdens de open dag op 23 januari voor leerlingen van groep 7 en 8 is er de mogelijkheid om virtueel al even door het nieuwe gebouw te lopen.
Ondertekening grijpskerk

 Op 15 januari werd een bijzonder moment in het traject van de nieuwbouw van het Lauwers College in Grijpskerk gevierd. Op die dag werd een handtekening gezet onder de samenwerkingsovereenkomst tussen het Lauwers College Grijpskerk, Hesco Bouw en Bouma Technisch Installatiebedrijf. Na een zorgvuldige aanbestedingsprocedure zijn beide bedrijven geselecteerd om het prachtige gebouw, ontworpen door De Unie Architecten, te bouwen.

Aanwezig bij de ondertekening waren niet alleen de genoemde partijen, maar ook wethouder Schollema van de gemeente Westerkwartier, Lindhorst huisvestingsadviseurs en de werkgroep Wonen Grijpskerk in de personen van Ans Arkema en Greetje Bosma. De aanwezigheid van al deze personen kenmerkt het traject tot nu toe. Een constructieve en krachtige samenwerking van en voor Grijpskerk staat aan de basis van waar de partijen nu staan in het traject. De bouw van de school zal plaatsvinden in 2025 en 2026, zodat waarschijnlijk in september 2026 het middelbaar onderwijs in Grijpskerk gegeven kan worden in het prachtige nieuwe gebouw aan de Sportlaan.

Het Lauwers College Grijpskerk is blij en trots op het ontwerp en de samenwerking met de verschillende betrokkenen. ‘We kijken uit naar een goede samenwerking tijdens de bouwperiode en de rest van het proces’, aldus Judith Veldhuis, directeur Lauwers College Grijpskerk.

Op 23 januari opent het Lauwers College Grijpskerk de deuren voor leerlingen van groep 7 en 8 om de school en het onderwijs te laten zien. Nieuwe leerlingen zullen naar verwachting, vanaf september 2026 les krijgen in het nieuwe gebouw. Tijdens de open dag is er de mogelijkheid om virtueel al even door het nieuwe gebouw te lopen.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ton en bennie in het holt

Ton en Bennie, Stichting uit de Kunst Zuidhorn en Mannenkoor KUG genomineerd voor Cultuurprijs

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Ruim 30 nominaties Cultuur-, Sport- en Leefbaarheidsprijs 2026, uitreiking op 22 oktober
Lees verder →
Voordeelboekje 2026

Voordeelboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is het vrijdags, wanneer het markt is, extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken
Lees verder →
Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Mantelzorg-ouder

Waarom vertrouwdheid zo belangrijk is voor mensen met dementie

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Een vertrouwde stoel bij het raam. Het kopje waar uw moeder al jaren haar koffie uit drinkt. De muziek waar uw vader graag naar luistert
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →