Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondernemersheem bezoekt Best Western Hotel Aduard

19 januari 2019    Zuidhorn-nieuws
Initiatief kredietunie Westerkwartier
Kredietunie bij bestwestern (1)

Afgelopen vrijdag was het tweede bedrijfsbezoek van Het Ondernemersheem Westerkwartier. Dit initiatief van de Kredietunie Westerkwartier staat voor in contact zijn met ondernemers in het Westerkwartier. De leden komen regelmatig bij elkaar bij een ondernemer om van elkaar te leren en te ontdekken waar ze elkaar mee van dienst kunnen zijn en waar ze elkaar kunnen versterken.

Dit keer werd het gezelschap van (oud) ondernemers uit Finance, vastgoed, retail en wetenschappers gastvrij ontvangen door Jenze Kingma, derde generatie van het familiebedrijf in Aduard. Terwijl de aanwezigen gefêteerd werden op heerlijkheden uit eigen keuken én regio werd een programma gevolgd. Naast een uitgebreide rondleiding door het hotel, de keuken en de zalen met de enthousiaste uitleg van de gastheer werd ingegaan op de vraag die Jenze had neergelegd bij de ondernemers.

Volgens een vast patroon; uitleg van de casus, het stellen van vragen, vervolgens individueel oplossingen opschrijven en tot slot per groep een drietal adviezen geven, werd er ook nog gewerkt door de groep. Ook dit weer begeleidt door lekkernijen uit de keuken! De adviezen werden op schrift ter beschikking gesteld aan de gastheer.

De eerstvolgende bijeenkomst is op 15 maart.

De Kredietunie Westerkwartier is op 10 februari 2017 officieel gestart. De belangrijkste doelstelling is het beschikbaar stellen van kredieten gecombineerd met kennis en ervaring van ondernemers aan lokale ondernemers. Tot nu toe is er slecht twee keer een krediet verstrekt en is de Unie naarstig op zoek naar bedrijven die zij kan ondersteunen.

Bedrijven kunnen een aanvraag doen via www.kredietuniewesterkwartier.nl . Na screening van o.a. het business plan, de liquiditeitsprognose en het ondernemerschap van de kredietvrager wordt een kredietbeslissing genomen.

Meer over Best Western Hotel Aduard op www.hoteladuard.nl

  • Kredietunie bij bestwestern (2)
  • Kredietunie bij bestwestern (3)
  • Kredietunie bij bestwestern (4)
  • Kredietunie bij bestwestern (5)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Marlies-Bosch

Marlies Bosch ”de vrouw in het paars” ruimt op

15 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Kunst voormalige Galerie Briljant te koop
Lees verder →
Ondertekening convenant wac - 13 maart 2025 hans haze en sjirk sipkema 1

Gemeente Westerkwartier en Adviescommissie Bouwen en Wonen verlengen samenwerking

15 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
De commissie kijkt naar plannen voor nieuwbouw en renovatie
Lees verder →
Sport

Thema-avond sociaal veilige sport door gemeente en Sociaal Werk De Schans

15 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Alles over de basiseisen voor een sociaal veilige sport. Er is tijd om ervaringen uit te wisselen.
Lees verder →
Richard lamberst

Kansenmarkt voor alle inwoners in het Westerkwartier

14 maart 2025    Zuidhorn-nieuws
Wethouder Richard Lamberst benadrukt het belang van de Kansenmarkt: "In de gemeente Westerkwartier willen we iedereen de kans geven om mee te doen in de samenleving"
Lees verder →
Sport

Ondersteuningsbudget van € 449,-  per sportclub

13 maart 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Van maandag 24 maart 12.00 uur tot en met maandag 31 maart uiterlijk 11.59 uur kunnen sportverenigingen het ondersteuningsbudget aanvragen.
Lees verder →