Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondernemersheem bezoekt Best Western Hotel Aduard

19 januari 2019    Zuidhorn-nieuws
Initiatief kredietunie Westerkwartier
Kredietunie bij bestwestern (1)

Afgelopen vrijdag was het tweede bedrijfsbezoek van Het Ondernemersheem Westerkwartier. Dit initiatief van de Kredietunie Westerkwartier staat voor in contact zijn met ondernemers in het Westerkwartier. De leden komen regelmatig bij elkaar bij een ondernemer om van elkaar te leren en te ontdekken waar ze elkaar mee van dienst kunnen zijn en waar ze elkaar kunnen versterken.

Dit keer werd het gezelschap van (oud) ondernemers uit Finance, vastgoed, retail en wetenschappers gastvrij ontvangen door Jenze Kingma, derde generatie van het familiebedrijf in Aduard. Terwijl de aanwezigen gefêteerd werden op heerlijkheden uit eigen keuken én regio werd een programma gevolgd. Naast een uitgebreide rondleiding door het hotel, de keuken en de zalen met de enthousiaste uitleg van de gastheer werd ingegaan op de vraag die Jenze had neergelegd bij de ondernemers.

Volgens een vast patroon; uitleg van de casus, het stellen van vragen, vervolgens individueel oplossingen opschrijven en tot slot per groep een drietal adviezen geven, werd er ook nog gewerkt door de groep. Ook dit weer begeleidt door lekkernijen uit de keuken! De adviezen werden op schrift ter beschikking gesteld aan de gastheer.

De eerstvolgende bijeenkomst is op 15 maart.

De Kredietunie Westerkwartier is op 10 februari 2017 officieel gestart. De belangrijkste doelstelling is het beschikbaar stellen van kredieten gecombineerd met kennis en ervaring van ondernemers aan lokale ondernemers. Tot nu toe is er slecht twee keer een krediet verstrekt en is de Unie naarstig op zoek naar bedrijven die zij kan ondersteunen.

Bedrijven kunnen een aanvraag doen via www.kredietuniewesterkwartier.nl . Na screening van o.a. het business plan, de liquiditeitsprognose en het ondernemerschap van de kredietvrager wordt een kredietbeslissing genomen.

Meer over Best Western Hotel Aduard op www.hoteladuard.nl

  • Kredietunie bij bestwestern (2)
  • Kredietunie bij bestwestern (3)
  • Kredietunie bij bestwestern (4)
  • Kredietunie bij bestwestern (5)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route rubicon

Route Rubicon-locatie maakt echt het verschil voor jongeren

14 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Donderdagmiddag openden wethouder Bé Schollema, Noorderpoort directeur Astrid Kramer en Nij Begun-kwartiermaker Henk Nijboer de nieuwe locatie van Route Rubicon in Leek
Lees verder →
Verkiezingsdebat onderling sterk

Onderling Sterk organiseert verkiezingsdebat

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Open gesprek waarbij de leden van Onderling Sterk hun ervaringen en wensen konden vertellen
Lees verder →
Verkopers aan de deur

Opgelet: Malafide rioolontstoppings-abonnementen verkopers

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Geen enkele samenwerking met Dé Onstopper van de regio Stenekes.
Lees verder →
Middag humsterland luchtfoto gcwk

Zorg over verdwijnen van greppels en sloten

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
ChristenUnie provincie Groningen stelt vragen over verdwijnen van greppels en sloten
Lees verder →
Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →