Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondernemers uit Zuidhorn op politieke safari in Den Haag

19 april 2018    Zuidhorn-nieuws - fotos
Zowel eerste kamer, tweede kamer én de Ridderzaal bezocht
Ondernemersvereniging-tweede-kamer (10)

Woensdag 18 april vertrok in alle vroegte een gezelschap ondernemers van de ondernemersvereniging Zuidhorn naar Den Haag.

In een luxe touringcar van Doornbos, werd een ontbijtje geserveerd door HRC Aduard, terwijl koers werd gezet naar de Hofstad. In Hoogeveen stapte Burgemeester Greetje de Vries-Leggedoor op die een bezoek aan het centrum van de macht had geregeld.

Zij is al elf jaar lid van de eerste kamer die elke dinsdag in 's gravenhage bijeen komt. In een ontmoeting met de voorzitter van de ondernemersvereniging ontstond het plan een bezoek te organiseren.

Deze unieke kans werd door een veertigtal leden aangegrepen en zij kregen een rondleiding in zowel de eerste kamer, de tweede kamer én de Ridderzaal! Er werd kennis genomen van de historie van het complex en de koninklijke familie.

Vervolgens was er een ontmoeting gepland met CDA tweede kamer lid Anne Kuik. In een informeel gesprek werd van gedachten gewisseld over tal van zaken.

Wat betreft de Big Five: bij aankomst op het binnenhof werd het gezelschap ingehaald door de minister president op de fiets, werd Kees van der Staaij gesignaleerd in gezelschap van Piet Hein Donner bij de ijscokraam en werd Moorlach gespot tijdens een debat. Thorbecke werd als borstbeeld bekeken.

Saillant detail. Tijdens het bezoek stond de herindeling op het programma en een debat over de energietransitie.

De Ondernemersvereniging Zuidhorn is opgericht op 4 oktober 1991 en bestaat uit eigenaars van grote en kleine ondernemingen. Het vakgebied waarin zij zich bewegen is zeer divers. Over het algemeen is de opkomst bij deze vereniging vrij hoog.
Een overzicht van de leden en meer informatie op www.ondernemersverenigingzuidhorn.nl

  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (2)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (3)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (4)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (5)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (6)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (7)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (8)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (9)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (11)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (12)
  • Ondernemersvereniging-tweede-kamer (13)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Wereldvluchtelingendag tafels van hoop

Wereldvluchtelingendag in Zuidhorn

15 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
​Tafels van Hoop Zuidhorn besteedt samen met Pand 10A (de Buurthuiskamer) aandacht aan Wereldvluchtelingendag 2025
Lees verder →
Gouden leeuw (10)

“Super” Weekend Westerkwartier: ga op pad!

13 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
14 juni heel veel activiteiten in de regio
Lees verder →
Buitenspeeldag zuidhorn 2025 (1)

Buitenspeeldag Zuidhorn; paar foodtrucks erbij en je hebt een festival

12 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Was mooi weer
Lees verder →
Nederveen

Gemeente Westerkwartier heeft financiën op orde voor 2026, zorgen over toekomst blijven

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In 2026 geen bezuinigingsmaatregelingen en de onroerendezaakbelasting (OZB) wordt niet (extra) verhoogd
Lees verder →
Wethouder hans haze en ton schroor archeologische vondsten onthuld bij borghlocatie

Informatiebord archeologische vondsten onthuld bij Borghlocatie in Zuidhorn

11 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Sluiting school in 2014 naar infobord in 2025
Lees verder →
Roze50plus

Ontmoeting en empowerment van LHBTQ Senioren in het Westerkwartier

10 juni 2025    Zuidhorn-nieuws
Zuidhorn loopt voorop met huiskamer ROZE 50+
Lees verder →