Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondernemers brengen bezoek aan schadeherstelbedrijf

15 november 2019    Zuidhorn-nieuws
Jaarlijks bedrijfsbezoek Ondernemersvereniging
Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (1)

Leden van de Ondernemersvereniging Zuidhorn bezochten dinsdag 12 november één van hun leden. Het werd een combinatie van een bedrijfsbezoek, najaarsvergadering en diner op locatie.

Zij kwamen bijeen in Grootegast bij Schadebedrijf Bos-Postema. Sinds 1995 een fusie van het bedrijf wat de heer Bos in 1928 begon in Grootegast en het bedrijf wat A Postema in 1907 begon in Briltil. Beide wagenmakers.

In die tijd was de auto in opkomst waardoor er ook meer schades kwamen.  De werkzaamheden verschoven hierdoor meer naar herstel. De schades van tegenwoordig zijn gecompliceerder dan toen. Volstond destijds misschien nog een tik met een hamer tegenwoordig wordt er veel kunststof gebruikt, zit de auto vol met sensoren en zijn er tal van andere technische ontwikkelingen. En dan laten we de elektrische auto’s nog even buiten beschouwing.

In twee groepen kregen de ondernemers een rondleiding van de huidige generatie “Wagenmakers”.

De auto’s worden dusdanig hersteld dat ze weer veilig de weg op kunnen en dat je de schade niet meer kan zien. Eenvoudig gesteld maar dit vergt high-tech apparatuur zoals spectrometers om de juiste kleuren te bepalen en veel cursussen en bijscholing. Bij het bedrijf kunnen alle merken worden hersteld. Naast auto’s worden ook boten, caravans en campers weer tip-top in orde gemaakt.

De nieuwbakken voorzitter Hein Buist nam de traditie van vorig voorzitter Jan Mechielsen over om de vergadering kort en bondig te leiden. Wel werd er een inspanning van de leden gevraagd, middels een enquête moesten zij voorstellen doen voor een excursie en een bedrijfsbezoek. Het diner op locatie werd uitstekend verzorgd door Jenze Kingma van Best Western Plus Hotel Aduard. De leden genoten van een op het jaargetijde afgestemde stamppotten buffet.

 

De Ondernemersvereniging Zuidhorn is opgericht op 4 oktober 1991 en bestaat uit eigenaars van grote en kleine ondernemingen. Het vakgebied waarin zij zich bewegen is zeer divers. Over het algemeen is de opkomst bij deze vereniging vrij hoog.
Een overzicht van de leden en meer informatie op www.ondernemersverenigingzuidhorn.nl

  • Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (2)
  • Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (3)
  • Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (4)
  • Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (5)
  • Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (6)
  • Bedrijfsbezoek ovgz bos herstel (7)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →