Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondernemers bezoeken Buss Ontwerp & Inrichting Aduard

12 oktober 2016    Zuidhorn-nieuws
Specialist in inrichten van nieuwbouw- en verbouwprojecten
Bedrijfsbezoek buss-aduard (1)

Een veertigtal leden van de Ondernemersvereniging gemeente Zuidhorn werd dinsdagavond enthousiast ontvangen door Wim Buss, eigenaar van Buss Ontwerp & Inrichting te Aduard.

Het tot begin 2016 in Briltil gevestigde bedrijf is nu gevestigd in het pand  waar voorheen Stalad was gevestigd. Het pand is omgetoverd tot een representatieve plek waar de bezoekers inspiratie op kunnen doen en innovatieve producten kunnen bekijken.
In het grote complex worden tevens een tweetal ruimtes verhuurd aan derden.

Wim Buss, oorspronkelijk verkoper vanuit huis van kantoorapparatuur als faxen en kopieermachines, gooide het roer om en heeft samen met zijn 7 koppige team een bedrijf opgebouwd met een uniek concept.

Tijdens een inleiding en presentatie over zijn bedrijf vertelde hij trots over zijn concept voor de dynamische werkomgeving. Deze nieuwe werkomgeving rekent af met oubollige en gedateerde werkwijzen waarin medewerkers constant op 1 plek zitten.

Buss ziet het liefst dynamisch ingedeelde en ingerichte ruimtes waarbinnen beweging en creativiteit gestimuleerd wordt. Met dit concept worden werkgevers indirect geholpen de productiviteit onder medewerkers te vergroten en het ziekteverzuim te verlagen. Dit kan door werkoverleggen staand te voeren, door te werken aan zit-/statafels en met behulp van bureaustoelen die actief en bewegend zitten stimuleren.

Na afloop werd het gezelschap uitgenodigd om nog even na te praten met een hapje en een drankje. Dat had de gastheer overgelaten aan Jenze Kingma van Best Western Hotel Restaurant Aduard, ook een man die met passie met zijn vak bezig is.

 

De Ondernemersvereniging Zuidhorn is opgericht op 4 oktober 1991 en bestaat uit eigenaars van grote en kleine ondernemingen. Het vakgebied waarin zij zich bewegen is zeer divers. Over het algemeen is de opkomst  bij deze vereniging vrij hoog.
Een overzicht van de leden en meer informatie op  www.ondernemersverenigingzuidhorn.nl

  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (2)
  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (3)
  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (4)
  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (5)
  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (6)
  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (7)
  • Bedrijfsbezoek buss-aduard (8)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Brugwerkzaamheden2026

Brug Zuidhorn weer open: WelkominZuidhorn!

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Brug Zuidhorn is sinds vrijdag 27 februari 2026 weer in bediening genomen
Lees verder →
Uitnodigingopening

Laatste hand aan vergroenen centrum Zuidhorn

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Uitnodiging: Dinsdag 3 maart Onthulling om 16.00 uur Plein Overtuinen in Zuidhorn
Lees verder →
Westkantstad

LIVE! Westkantstad en VZ Westerkwartier in Niezijl

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 7 maart aanstaande geeft VZ Westerkwartier een feestje vol streektaal en muziek
Lees verder →
Kantoor man

De jacht op toptalent wordt steeds specialistischer

28 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
In de arbeidsmarkt is het moeilijker om de juiste mensen te vinden.
Lees verder →
Ja

Theatervoorstelling over dementie in Grootegast nodigt uit tot verbinden

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Naast zorgprofessionals zijn ook mantelzorgers, familieleden, omwonenden en andere geïnteresseerden welkom
Lees verder →
Koopjesmarkt-hoofdstraat (8)

Reclamebelasting-centrumfonds nu op basis WOZ-waarde ipv vast bedrag

27 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor de meeste ondernemers blijft het bedrag ongeveer gelijk
Lees verder →