Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondanks matig weer Topavond op Beachveld Zuidhorn

29 mei 2017    Zuidhorn-nieuws - fotos
vvZuidhorn (voetbal), TIOL (tennis), Zunobri (korfbal), MHCW (hockey) en de Meeuwen (volleybal) waren aanwezig
Beach-sporten (1)

Ondanks wat voorzichtige buitjes en de bewolking, vonden behoorlijk wat jongeren vrijdagavond 16 mei hun weg naar het Beachcenter te Zuidhorn. Hier werd het  ‘Sun Sand & Sports Event’, een multi-beachsportevenement georganiseerd voor jongeren tussen de 12 en 16 jaar.

Het bestuur van deze nieuwe sportfaciliteit in het Johan Smitpark, had de hulp van combinatiefunctionaris Bart Brandts Buys en met name diens stagiaire Anouk Zuidema ingeschakeld om een kennismakingsactiviteit op het zand te organiseren.

Ongeveer 70 deelnemende jongeren konden een voorschot nemen op het plezier wat deze zandbak te bieden heeft. De hele zomer zijn de velden gratis te gebruiken. Wanneer je niet wil wachten, of zeker wil zijn van een plekje, is er ook de mogelijk om via de website tegen een kleine vergoeding een veld te reserveren. 

De 5 verenigingen die zich van hun beste kant lieten zien; vvZuidhorn (voetbal), TIOL (tennis), Zunobri (korfbal), MHCW (hockey) en de Meeuwen (volleybal), konden op deze manier kennismaken met een nieuwe ondergrond voor hun sport. Voor sommigen een al bekende ervaring, voor anderen een eye opener. Allen waren duidelijk enthousiast en zien mogelijkheden in het opzetten van een andere vorm van zomersport binnen hun vereniging.

De opzet van de avond was overduidelijk plezier maken en die werd ruimschoots behaald. Zodra het startsein klonk werd er fanatiek, maar vooral gemoedelijk gesport. De deelnemende teams kwamen in elke discipline in actie en mochten 1 joker inzetten voor de verdubbeling van het aantal te behalen punten. ‘Teampie 4’ en ‘Zuidhorn on fire’ waren de terechte poulewinnaars, maar het grootste applaus was voor Anouk Zuidema. Met dit evenement zal ze haar opleiding Sport en Bewegen, op het Alfacollege  afronden.

Benieuwd naar de velden? Reserveer via www.beachcenterzuidhorn.nl of fiets er gewoon even langs!

  • Beach-sporten (2)
  • Beach-sporten (3)
  • Beach-sporten (4)
  • Beach-sporten (5)
  • Beach-sporten (6)
  • Beach-sporten (7)
  • Beach-sporten (8)
  • Beach-sporten (9)
  • Beach-sporten (10)
  • Beach-sporten (11)
  • Beach-sporten (12)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →