Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ondanks goede wedstrijd verliest OWK 1 haar eerste wedstrijd in de overgangsklasse.

4 september 2017    Zuidhorn-nieuws - Sport - Regio-nieuws
Volgende week eerste thuiswedstrijden voor de senioren van OWK

Oostwold- Na een geweldig seizoen van de selectie van OWK stond op 3 september de eerste competitie wedstrijd in de overgangsklasse voor de deur. De selectie van OWK heeft een goede voorbereiding gehad onder de nieuwe coaches Patrick Aalders en Sjoerd Lap. Met het zonnetje erbij begon om 14:30 uur de wedstrijd tussen Mid-Fryslân 1 en OWK 1.

Mid-Fryslân begon scherp aan de wedstrijd en maakte snel de 1-0. OWK had in de aanval moeite met de zakkende heren van Mid-Fryslân en stond daarom telkens een paar doelpuntjes achter. Mid-Fryslân schoot scherp en scoorde veel afstandsschoten waardoor OWK na 20 minuten 9-5 achterstond. OWK kreeg meer grip op de wedstrijd, door schoten uit te stellen om binding te houden met de zakkende heren. Alleen had OWK moeite met het gat van de korf te vinden waardoor het tegen een 14-11 ruststand op keek.

In de rust werd besproken dat het spel aanvallend steeds beter liep alleen de schoten afgerond moesten worden. In de verdediging de tegenstander niet te veel ruimte geven en de achterkant proberen dicht te lopen.

Zo werd vol vertrouwen de 2e helft gestart. Mid-Fryslân bleef doorgaan met scoren en daarom probeerde OWK door middel van een aantal wissels de wedstrijd om te keren. Het publiek zag mooie aanvallen maar OWK kon deze vaak niet verzilveren met een doelpunt. Met nog 6 minuten op de klok keek OWK tegen een 24-18 achterstand op waardoor de wedstrijd beslist was. OWK ging na de 1e competitie wedstrijd in de overgangsklasse zonder punten naar huis. Complimenten voor de topscoorder aan de kant van OWK, Frans Wobbes, die een goede pot heeft gespeeld. OWK heeft goed spel laten zien en gaat na een verlies van 25-21 vol vertrouwen door naar volgende week.

Volgende week worden de eerste thuiswedstrijden voor de senioren van OWK gespeeld. Op zondag 10 september start om 11:30 uur OWK 3 tegen Leeuwarden 2, om 13:00 uur zal OWK 2 starten tegen Avo 3 en om 14:30 uur begint de wedstrijd tussen OWK 1 en Avo 1. We hopen u allen langs de lijn te zien!

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Terp van ezinge

Landschapscafé in Ezinge

08 april 2026    Zuidhorn-nieuws
bezoekers worden meegenomen in de verhalen achter de natuurterreinen en erfgoedlocaties
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Informateur Marcel Thijsen over resultaten gesprekken

07 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Openbare bijeenkomst op woensdag 8 april
Lees verder →
Acro-valencia

Uitzonderlijke prestatie Acro Academy Noord Nederland in Valencia

07 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Alle teams van Acro Academy Noord Nederland winnen medaille op internationaal toernooi in Valencia
Lees verder →
Bijna kampioen team 3 dubbel

Jeugdteam 3 van ttv Talero officieus kampioen in de 4e klasse

07 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de 4e klasse bij de jeugd staat Talero 3 riant bovenaan en kan hun de titel en promotie naar de 3e klasse eigenlijk niet meer ontgaan
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Openbare bijeenkomst: Terugkoppeling informateur & Tijdelijke stremming van de Hooiweg

07 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 7 april
Lees verder →
Bauke

Bauke ambassadeur WK wielrennen in Groningen en Drenthe

04 april 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
Bauke Mollema stopt aan het einde van het seizoen met zijn actieve wielercarrière. De dan 40-jarige oud-winnaar van onder meer de Ronde van Lombardije en twee ritten in de Tour de France zal zich daarna niet vervelen.
Lees verder →