Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

offerte exploitatie Waterborgh ingeleverd

17 januari 2011    Zuidhorn-nieuws
Zwemclub de Aquaflippers hebben er de afgelopen weken hard aangetrokken, maar het is nu klaar dankzij de adviseur van KNZB, dhr. Joep van Ommeren: de offerte voor exploitatie van de Waterborgh is

Zwemclub de Aquaflippers hebben er de afgelopen weken hard aangetrokken, maar het is nu klaar dankzij de adviseur van KNZB, dhr. Joep van Ommeren: de offerte voor exploitatie van de Waterborgh is opgesteld. Afgelopen vrijdag is hij ingeleverd bij gemeente Zuidhorn.

Een paar hoofdkenmerken van het plan:
Alle zwemtechnisch kritieke onderdelen worden commercieel uitbesteed. Zeg maar, een exploitant gaat uren huren voor deze activiteiten tegen een bepaalde vergoeding: Dan moet je denken aan zwemlessen, toezicht bij baantjeszwemmers, aquajogging en dergelijke

De verenigingen (er is ook de zwemclub te Grijpskerk) huren eveneens uren

Er is minimaal overhead. Er is een slechts een manager die in deeltijd werkt en er zijn schoonmakers

Voor verschillende taken is de ondersteuning van vrijwilligers essentieel. Dit geldt voor onderhoud, energiebesparing, PR, speciale activiteiten als zwemvierdaagse. Wij willen graag heel Zuidhorn hierin betrekken.

Het plan is kostendekkend. Subsidie van gemeente is niet meer noodzakelijk.!

Daarmee lijkt het perspectief van de Waterborgh op langere termijn rooskleurig. Op 20 januari moet er meer duidelijkheid zijn.

"En nu maar hopen dat die in ons voordeel is" schrijft Harry Mencke op hun site. Er zijn ook andere partijen die een offerte hebben ingediend waaronder de "Kollumers"

17-01-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →