Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

offerte exploitatie Waterborgh ingeleverd

17 januari 2011    Zuidhorn-nieuws
Zwemclub de Aquaflippers hebben er de afgelopen weken hard aangetrokken, maar het is nu klaar dankzij de adviseur van KNZB, dhr. Joep van Ommeren: de offerte voor exploitatie van de Waterborgh is

Zwemclub de Aquaflippers hebben er de afgelopen weken hard aangetrokken, maar het is nu klaar dankzij de adviseur van KNZB, dhr. Joep van Ommeren: de offerte voor exploitatie van de Waterborgh is opgesteld. Afgelopen vrijdag is hij ingeleverd bij gemeente Zuidhorn.

Een paar hoofdkenmerken van het plan:
Alle zwemtechnisch kritieke onderdelen worden commercieel uitbesteed. Zeg maar, een exploitant gaat uren huren voor deze activiteiten tegen een bepaalde vergoeding: Dan moet je denken aan zwemlessen, toezicht bij baantjeszwemmers, aquajogging en dergelijke

De verenigingen (er is ook de zwemclub te Grijpskerk) huren eveneens uren

Er is minimaal overhead. Er is een slechts een manager die in deeltijd werkt en er zijn schoonmakers

Voor verschillende taken is de ondersteuning van vrijwilligers essentieel. Dit geldt voor onderhoud, energiebesparing, PR, speciale activiteiten als zwemvierdaagse. Wij willen graag heel Zuidhorn hierin betrekken.

Het plan is kostendekkend. Subsidie van gemeente is niet meer noodzakelijk.!

Daarmee lijkt het perspectief van de Waterborgh op langere termijn rooskleurig. Op 20 januari moet er meer duidelijkheid zijn.

"En nu maar hopen dat die in ons voordeel is" schrijft Harry Mencke op hun site. Er zijn ook andere partijen die een offerte hebben ingediend waaronder de "Kollumers"

17-01-2011 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zunobri veld 2026

Zunobri wint de tweede helft

18 mei 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Zunobri nam het op tegen de koploper uit Beilen.
Lees verder →
Isolatieaanpak nij begun

Inloopspreekuren en Bewonersavonden Nij Begun goed bezocht

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Informatie over de isolatiesubsidies door medewerkers van de gemeente
Lees verder →
Hans haze vz

Tussen de Gasten: Geen autobandwoningen maar ook géén kinderdagverblijven

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Recht op eeuwig vrij uitzicht bestaat niet
Lees verder →
Winnaar taart stichting sparrow

Hanneke uit Zuidhorn wint taartactie van stichting Sparrow

16 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In de maand april organiseerde de stichting een campagne voor haar verjaardagsfonds
Lees verder →
Trein 2026

Met emissievrije trein van Zuidhorn naar Stad ( en Ljouwert )

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Onderzoek gestart naar emissievrije treinen op Noordelijke spoorlijnen
Lees verder →
130617 fietsend naar groningen-12

Doortrappen 2026 in het Westerkwartier

13 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
In juni staat veilig fietsen centraal in het Westerkwartier.
Lees verder →