Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

NLDoet bij de Dierenweide

11 maart 2016    Zuidhorn-nieuws
Kwasten, vegen en soep van Yvonne
Nldoet 2016 (46)

Het college van Zuidhorn gaf samen met het managementteam dit jaar acte de préséance als vrijwilligers tijdens NL Doet bij de Dierenweide Oostergast.

Bestuurslid Cor Eleveld had er de nacht ervoor slecht geslapen want hij vroeg zich af of hij wel voldoende klusjes had en hoe de club in het gareel te houden.

Door Bert Groenewolt het dak te laten vegen, Fred Stol samen met Bert Swart de zijgevel in de carboleum te laten zetten en Bert Nederveen ook een kwast te geven was hij al een heel eind.

Uiteindelijk was er voor de grote groep voldoende te doen wat in een zeer gezellige sfeer verliep. Wat dat betreft was het gelijk een teambuilding/personeelsuitje.

In de keuken van de Dierenweide werd druk gewerkt aan de soep ( Mosterd en Tomatensoep ) en belegde broodjes voor de inwendige mens.

 

Ook op andere plekken in de gemeente zoals Samenwerkingsschool Noordhorn, Sint Bernardushof Aduard en Zwembad Electra werden door vrijwilligers klussen gedaan.

NL Doet is de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken. De afgelopen 10 jaar zijn er maar liefst 40.000 klussen geklaard en hebben 1,5 miljoen mensen deelgenomen.

  • Nldoet 2016 (7)
  • Nldoet 2016 (17)
  • Nldoet 2016 (18)
  • Nldoet 2016 (30)
  • Nldoet 2016 (31)
  • Nldoet 2016 (36)
  • Nldoet 2016 (37)
  • Nldoet 2016 (9)
  • Nldoet 2016 (12)
  • Nldoet 2016 (50)
  • Nldoet 2016 (52)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Pleinfeest-schuiling

Zuidhorn geniet van verjaardagsfeest Schuiling

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Perfect weer, swingende muziek en een engelbewaarder tot slot
Lees verder →
Helicopter-3378335 640

Helikopter, helikopter. Mag ik met jou mee om hoog?

11 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Hoog in de wolken wil ik wezen. Hoog in de wolken wil ik zijn. Helikopter, helikopter
Lees verder →
75 jaar

75 jaar Schuiling: Feest op het plein

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Marco Schuitmaker, Wolter Kroes Liveband ROXX en Foodtrucks
Lees verder →
Finalisten 2025 jeugd ttv talero

Ruben Talen en Stefan Koops clubkampioen tafeltennisvereniging Talero

09 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Voor het eerst waren er twee categorieën
Lees verder →
Zomer muziek

‘Tussen Kunst en Curry’

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Seizoensafsluiting Het KunstKwartier
Lees verder →
Kunstwerk  smilease

Kunstwerk SmiLease sluit aan op Art-7 project: Niet alleen bedrijfspanden maar kunst langs snelweg

08 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hans van der Kooij: " Als autobedrijf zou het misschien logisch zijn om aan de A7-kant een parkeerplaats te maken maar erg bijzonder is dat niet, ook de panden ernaast hebben een parkeerplaats met veel auto's".
Lees verder →