Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Nieuw bij Yogapraktijk de Bron: ‘Buik vol, Hoofd leeg.’

10 februari 2016    Zuidhorn-nieuws
Zwangerschapsyoga van Mijke Stallinga
Buik vol, hoofd leeg mijke stallinga

Op 8 maart aanstaande start in Yogapraktijk De Bron in Zuidhorn de cursusserie ‘Buik vol, Hoofd leeg’. De bijzondere, nieuwe cursus wordt gegeven door Mijke Stallinga, dansdocent en yogaliefhebber. ‘Buik vol, Hoofd leeg.’ bereidt zwangere vrouwen voor op een liefdevolle zwangerschap, bevalling en beginnend moederschap.

Het doel van de lessen is om te werken aan een krachtig zwanger lichaam, vol vertrouwen. Deelnemers aan de cursus leren vooral goed luisteren naar lichaamssignalen. Het idee hierbij is dat een vrouw zo beter in staat is haar lichaam goed mee te laten werken tijdens de zwangerschap en tijdens de geboorte.

Yoga voor een krachtig, zwanger lichaam

Mijke Stallinga: ‘Als je een kindje krijgt is yoga een mooie manier om je zwangerschap te ervaren en je voor te bereiden op wat komt. Yoga betekent letterlijk verbinding. En bij zwangere vrouwen gaat het niet alleen om de verbinding met jezelf en de wereld om je heen, maar ook met de baby in je buik. Voel jij je krachtig en vol vertrouwen dan kan je kindje goed groeien. En weet jij wat er gebeurt in je lichaam tijdens de zwangerschap en de geboorte, dan ben je beter in staat mee te werken met je lichaam. En zo kun je laten gebeuren wat vrouwen al eeuwen doen. Ik wil zwangere vrouwen inspireren om gebruik te maken van hun instincten en krachten. Om zo zwangerschap, bevalling en beginnend moederschap vol liefde mee te maken.’

Zwanger anno 2016
Een les bestaat uit lichamelijke oefeningen, ontspanning, ademhalingstechnieken en praktische informatie. Tijdens ‘Buik vol, Hoofd leeg.’ is er ook aandacht voor wat het betekent om vandaag de dag zwanger te zijn. Stallinga: ‘Onze hedendaagse cultuur en maatschappij bepalen voor een deel hoe een moeder naar haar zwangerschap en de geboorte kijkt. Hoe ga jij daar mee om? En wie ben jij als moeder, wie wil je zijn als moeder? Het zijn belangrijke vragen om te bespreken met aanstaande moeders.’

Vanaf 8 maart start elke zes weken, op dinsdag- en vrijdagavond, een nieuwe groep, zodat de buiken steeds ongeveer even dik zijn. Meer info en opgeven via de site van Yogapraktijk De Bron

  • Yoga-de-bron
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Bert nederveen 2022

Strop voor duurzaamheidsproject Westerkwartier door Faillissement Groupcard

08 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Groupcard is een bedrijf achter lokale cadeaukaarten. Eind vorige week werd bekend dat het bedrijf failliet is. Naar schatting van de Vereniging Nederlandse Gemeenten is een derde van de gemeenten hierdoor gedupeerd.
Lees verder →
Studio brix

Studio Brix bestaat 5 jaar!

07 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Het bijzondere moment is gevierd met een fantastisch bedrijfsfeest.
Lees verder →
Foto schuch en boekema 2025

Indië herdenking in Marum: Steven Boekema en Guido Schuch spreken er

06 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Dit jaar is het 80 jaar geleden dat de oorlog ook in Azië is beëindigd.
Lees verder →
Bauke mollematocht 2025 (1)

Mollema in podcast: ‘Ik kijk er steeds meer naar uit om te stoppen’

06 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
'ik ga me meer focussen op het hardlopen'
Lees verder →
Fierrr

Fierrrr op Feerwerd

05 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Theatergroep Fierrrr speelt een theatrale ontdekkingstocht door het hart van een gastvrij dorp
Lees verder →
Geert drion

Geert Drion onverwacht overleden

05 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Hij wordt in kleine kring in Zuidhorn begraven.
Lees verder →