Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Niet op wintersport? Investeer je geld in je huis!

27 januari 2021    Zuidhorn-nieuws
Ga voor duurzaam

Zoals het er nu naar uitziet, is de kans vrij klein dat je deze winter op wintersport gaat. Voor de echte wintersportliefhebber is dat misschien een groot gemis, maar het levert voor velen ook kansen en mogelijkheden op. Want een jaartje niet skiën of snowboarden zorgt ervoor dat je wel meer geld overhoudt. En waar kun je dat geld nu beter aan besteden dan aan je huis? Door te investeren in je woning, creëer je meerwaarde voor jezelf als het gaat om woongenot. En overwaarde als gevolg van de stijging van de eventuele verkoopprijs van je woning. Een win-winsituatie dus!

Ga voor duurzaam
Investeren in je huis kan op heel veel manieren. Denk eens na over de mogelijkheden van duurzame oplossingen in je woning. Daarmee verhoog je de waarde van je huis, ben je goed bezig met het oog op het milieu én verlaag je ook nog eens je eigen energiekosten. Kies bijvoorbeeld voor zonnepanelen, een warmtepomp of een betere isolatie in je woning. Als je het een beetje slim aanpakt, kun je ook nog profiteren van allerlei subsidies en andere mogelijkheden.

Investeer het liefst met eigen geld
Je geld in je huis steken is slim, maar het is het beste als je dat ook doet met geld dat je ‘over’ hebt. Wellicht is het ook een optie om hier geld voor te lenen, maar bedenk dan wel dat je het geleende geld wel nog ooit moet terugbetalen. En je er maandelijks rente over betaalt. Maar als het goed is, houd je nu al direct geld over aangezien je niet op wintersport gaat. En hoeft lenen dus helemaal niet nodig te zijn.

Andere investeringen in je huis
Heb je al een duurzame woning of wil je andere onderdelen van je huis aanpakken? Ook dat is een goed idee met het geld dat je over hebt gehouden van het niet skiën. Misschien is je verouderde badkamer je al jarenlang een doorn in het oog. Of vind je het eindelijk tijd worden voor die grote dakkapel op zolder. Ga je wensenlijstje nog eens na en kijk tegelijkertijd hoeveel geld je beschikbaar hebt. Op basis daarvan maak je gemakkelijker een beslissing over welke ruimte in huis je wilt gaan aanpakken. Kijk je al uit naar de zomer? Ook op dat gebied zijn genoeg investeringen te bedenken. Een veranda met overkapping, een plan voor een compleet nieuwe tuin of toch eindelijk aan de slag met die luxe buitenkeuken?

Kortom: maak een plan op basis van je wensen en je financiën en zoek uit op welke manier jij extra geld in je woning gaat investeren. Uiteindelijk betaalt zo’n investering zichzelf helemaal terug.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zusan seggelinck

Muzikale Nijjoarsvisite PLACK Westerkwartier goed bezocht

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
Feestelijke avond in het Baron Theater
Lees verder →
Gronings vuur westerkwartier

Gronings Vuur! in Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Theater project Gronings Vuur reist van 2022 tot en met 2026 door de provincie Groningen. In elke gemeente wordt het gesprek op gang gebracht over de uitdagingen die de toekomst met zich meebrengt.
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Openbare raadsactiviteit Gebiedstransformatie in het Zuidelijk Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
In een raadsactiviteit worden de fracties geïnformeerd
Lees verder →
Impressie herontwikkeling camping-jachthaven briltil - hoendiep haven-1200x1200

Raad ziet geen beletsel bouw woningen Briltil

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ook ruimte voor doelgroep die dure villa’s wil
Lees verder →
Groen links 2025

Gewoon doen! Campagneaftrap GroenLinks-PvdA Westerkwartier

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Vrijdag 23 januari in het Barontheater in Opende.
Lees verder →
Windmolen-eaz-wind

Webinar Energiemonitoring - Aan de slag met je eigen energiedata

16 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Wil je grip krijgen op het energieverbruik van je gebouw? Zoek je praktische handvatten om energie te besparen, wil je voorbereid zijn op het einde van de salderingsregeling en inzicht krijgen in het effect van verduurzamingsmaatregelen?
Lees verder →