Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Niet meer douchen bij de buren

22 januari 2012    Zuidhorn-nieuws
Menigeen is het overkomen; de badkamer wordt verbouwd
Nieuws-2012-mobielebadkamer

Menigeen is het overkomen; de badkamer wordt verbouwd en de buren bieden aan om die periode bij hun te douchen, beter een goede buur dan een verre vriend tenslotte.
Graag maak je er gebruik van met je gezin en met zijn vijven ga je om de beurt met je toilettasje in je ochtend jas naar de buren om toilet te maken.

Na een week ben je dat al goed zat maar wanneer je de badkamer laat verbouwen, zit je doorgaans 3 weken zonder douche en/of toilet.
Corstiaan de Jong van het gelijknamige klussenbedrijf uit Zuidhorn heeft daar een oplossing voor gevonden.

De mobiele badkamer. Deze mobiele badkamer is compleet ingericht met toilet, wastafel met spiegel, radiator en douche.
Wanneer u uw badkamer gaat verbouwen dan kan zijn mobiele badkamer op de oprit of in de straat geplaatst worden.
Eenmaal aangesloten aan het water en stroom is men verzekerd van een warme douche.

Het is de bedoeling om deze mobiele badkamer als extra service en onder een gereduceerd tarief te verhuren aan eigen klanten.
Daarnaast kan de mobiele badkamer uiteraard ook aan derden worden verhuurd.

Corstiaan de Jong is in 2007 als ZZPer gestart met zijn bedrijf; Klussenbedrijf Corstiaan de Jong te Zuidhorn & inmiddels heeft hij een aardig klantenbestand opgebouwd.
Hij doet allround bouw werkzaamheden zoals kleine verbouwingen, timmerwerkzaamheden, kunststof gevelmateriaal maar ook keukens en sanitair.

voor meer informatie:
tel:06-29020450
 

  • Nieuws-2012-mobielebadkamer2
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Mollematocht 2023 (1)

Bauke houdt blessures over aan val op EK en moet afwachten

26 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over gezonde huiskamer, Meldpunt discriminatie & Ontmoet elkaar in de buurt

26 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 26 september 2023
Lees verder →
Hanckemadag scouting (1)

Eerste officiële “Hanckemadag” groot succes

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Burgemeester door ‘t slijk
Lees verder →
Irma van beek-

Meldpunt discriminatie Westerkwartier bestaat twee jaar

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws
Irma van Beek luistert en neemt de klacht of vraag van de inwoner over discriminatie serieus.
Lees verder →
Zunobri

Zunobri wordt 1e helft van de mat gespeeld

25 september 2023    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een wanvertoning van een eerste helft. Een tweede helft om de veerkracht van Zunobri te laten zien. Een derde helft om toch weer als een team samen te zijn.
Lees verder →