Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Niehove voert actie voor goede Balmahuisterweg

13 december 2012    Zuidhorn-nieuws
De gemeente Zuidhorn heeft om bezuinigingsredenen het onderhoud van de Balmahuisterweg op en laag pitje gezet.

NIEHOVE – De werkgroep ‘Goed onderhoud Balmahuisterweg’ (Reinier van Gerrevink, Annelies Bode, Louis van der Walle en Rob Vogel) heeft een actie gestart voor goed onderhoud van de Balmahuisterweg.
“Namens de vereniging dorpsbelangen Niehove proberen wij de verloedering van de Balmahuisterweg te voorkomen. Met een handtekeningenactie willen wij een dringend beroep doen op de gemeenteraad van Zuidhorn”, aldus de werkgroep.
De handtekeningen worden aangeboden aan de politieke partijen van de gemeenteraad (CDA, CU, GroenLinks, PvdA, VVD, D66) en wel op donderdag 13 december om 20.00 uur in de Eisseshof. Deze avond is bedoeld voor alle Nijhoofsters.

De gemeente Zuidhorn heeft om bezuinigingsredenen het onderhoud van de Balmahuisterweg op en laag pitje gezet. Inwoners van Niehove en omgeving moeten nu – willen ze op een goede weg rijden – omrijden.

De  werkgroep stelt dat dit veel nadelen heeft: geen 6,3 kilometer, of via Noordhorn 4,8 kilometer, maar veel meer. Bovendien langs schoolroutes. Oneconomisch, onveiliger en extra belastend voor de schoolkernen Oldehove en Noordhorn (of Kommerzijl en Niezijl).  En meer belastend voor het milieu.

westerkwartier

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grafcultuur

Westerkwartier op zoek naar rechthebbenden en nabestaanden van graven

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van veel graven zijn de contactgegevens niet meer bekend of actueel.
Lees verder →
Geertje anneke

Sterk Westerkwartier beëindigt samenwerking met raadslid Geertje Dijkstra-Jacobi

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Onvoldoende basis om als één fractie verder te gaan
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke neemt in theaters afscheid van zijn fans

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Drie weken geleden reed Bauke Mollema zijn laatste koers. Na negentien seizoenen als professioneel wielrenner zette de Zuidhorner er in de Ronde van Lombardije een emotionele punt achter.
Lees verder →
Jeffrey blok gitaar

Succesvolle editie Schaduwband Halloween van Het KunstKwartier!

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
De Schaduwband trad weer op in de bovenzaal van In ’t Holt!
Lees verder →
Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Talero 1 wint kees zuidland ongeslagen

Ttv Talero 1 verstevigt koppositie in 2e klasse

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero heeft een grote slag geslagen door concurrent Tjuchem 3 in het hol van de leeuw met 3-7 te verslaan
Lees verder →