Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Netwerklunch gebiedsgericht werken in Grootegast

20 januari 2025    Zuidhorn-nieuws
Het belooft een inspirerende middag te worden waarbij we niet alleen netwerken, maar ook nieuwe ideeën en samenwerkingsmogelijkheden verkennen.
Lachgas drugs

Na het succes van een vorige netwerklunch gebiedsgericht werken organiseert Verslavingszorg Noord Nederland de volgende bijeenkomst. Tijdens deze lunches delen we kennis en ervaring over belangrijke thema’s zoals leefbaarheid, sociale cohesie, trends in het sociaal domein en hulpverlening. Het is een waardevolle gelegenheid om samen te werken aan gemeenschappelijke opgaven in het Westerkwartier.

De eerstvolgende netwerklunch staat gepland op 13 februari 2025 van 12.00 uur tot 13.30 uur bij het gemeentehuis te Grootegast in de Raadszaal.

Het idee is om deze bijeenkomsten vanaf 2025 eenmaal per kwartaal voort te zetten. De volgende bijeenkomsten zijn gepland op 8 mei en 13 november 2025 en op 12 februari 2026, waarbij iedere keer een andere samenwerkingspartner de organisatie op zich neemt.

Tijdens de netwerklunch op 13 februari zullen Annette van Leeuwen, Hendrika Bijma en Robin van Ellen van Verslavingszorg Noord Nederland een korte pitch geven. Annette en Hendrika zullen spreken over hun werkzaamheden bij preventie en Robin over zijn werkzaamheden als outreachend jongerenhulpverlener. Het belooft een inspirerende middag te worden waarbij we niet alleen netwerken, maar ook nieuwe ideeën en samenwerkingsmogelijkheden verkennen.

Neem je zelf je lunch mee? Voor koffie en thee wordt gezorgd door de gemeente. Om zeker te weten dat we voldoende koffie en thee klaarzetten, willen we je vragen om je vooraf aan te melden vóór 1 februari voor deze gebiedslunch. Aanmelden kan via: a.vanleeuwen@vnn.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →
Kantoor overleg vergadering

De provincie Groningen en het Rijk stellen geld beschikbaar voor versnellen woningbouw

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Gemeenten kunnen subsidie aanvragen om extra capaciteit in te huren, zoals een projectleider die een nieuwbouwproject uitwerkt
Lees verder →
Groente fruit

Ruim € 4,5 miljoen beschikbaar voor een gezond gewicht voor Groningers

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aantal mensen met overgewicht neemt toe in de hele provincie Groningen
Lees verder →
Wethouder hans haze, ton schroor (wold  waard), duncan de boer (huurdersplatform westerkwartier)

Gemeente, Wold & Waard en Huurdersplatform eens over betaalbaarheid en verduurzaming woningvoorraad

11 december 2025    Zuidhorn-nieuws
ambities van de Woonvisie Westerkwartier 2020-2025 verder uitgewerkt
Lees verder →