Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Netwerkbijeenkomst Toeristische ondernemers bij Struisvogelhouderij Boerakker

28 juni 2024    Zuidhorn-nieuws
Bedrijfsbezoek, van gedachten wisselen en plannen smeden
Struisvogels

Afgelopen woensdag was er weer een netwerkbijeenkomst van de OVTW. Een aantal leden van deze Ondernemersvereniging Toerisme Westerkwartier ging in op de uitnodiging van de familie De Kreij van Struisvogelhouderij te Boerakker.

Het bleek dat in ieder geval drie leden nog nooit dit bedrijf hadden bezocht, een prima idee dus van het nieuwe bestuur om niet alleen vaker maar ook op een steeds wisselende plek bijeen te komen.

Gastheer Wim de Kreij gaf een interessante presentatie over zijn Struisvogelhouderij. Naast deze dieren zijn er Nandoe’s, Emu’s en een paar Alpaca’s. Er worden uiteraard eieren geproduceerd, dieren worden verhandeld en er is een winkeltje met allerlei producten. Ook zijn er rondleidingen en workshops.

Vervolgens werd de agenda afgewerkt waarbij volop ruimte was voor het gesprek over allerlei zaken die bij de ondernemers spelen. Ook werd er een nieuw lid verwelkomt De familie Eizinga van Camperplaats De Eikenhof te Opende sluit zich aan bij de vereniging.

De eerstvolgende Netwerkbijeenkomst is 25 september in het Blik, Trommel,- en oudhedenmuseum te Niezijl. Ondernemers in de sector, zowel klein als groot zijn van harte welkom om kennis te maken. Kijk voor meer informatie en nieuws van de vereniging op www.ovtw.nl

  • Struisvogelhouderij (1)
  • Struisvogelhouderij (3)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Verkiezingsdebat onderling sterk

Onderling Sterk organiseert verkiezingsdebat

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Open gesprek waarbij de leden van Onderling Sterk hun ervaringen en wensen konden vertellen
Lees verder →
Verkopers aan de deur

Opgelet: Malafide rioolontstoppings-abonnementen verkopers

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Geen enkele samenwerking met Dé Onstopper van de regio Stenekes.
Lees verder →
Middag humsterland luchtfoto gcwk

Zorg over verdwijnen van greppels en sloten

13 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
ChristenUnie provincie Groningen stelt vragen over verdwijnen van greppels en sloten
Lees verder →
Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →