Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Muziekvereniging Woudklank op zoek naar geld

22 juni 2010    Zuidhorn-nieuws
Radio Westerkwartier besteedt aandacht aan wervingsactieMuziekvereniging “Woudklank” uit Grootegast timmert behoorlijk aan de weg. Ze hebben er de afgelopen jaren veel (jeugd)leden bij gekregen. Deze leden hebben instrumenten en kleding nodig. Dit

Radio Westerkwartier besteedt aandacht aan wervingsactie

Muziekvereniging “Woudklank” uit Grootegast timmert behoorlijk aan de weg. Ze hebben er de afgelopen jaren veel (jeugd)leden bij gekregen. Deze leden hebben instrumenten en kleding nodig. Dit kost geld, heel veel geld. Binnen het bestuur is hiervoor een drie jaren planning gemaakt. Er worden dit jaar verschillende fondsen aangeschreven voor een financiële bijdrage, maar zij verlangen ook van de vereniging een eigen bijdrage en activiteiten om bij te dragen in de kosten.

Vorig jaar hebben ze de actie “Varkentjes krassen” gehad. Dit jaar willen ze met de gehele vereniging door het dorp om zo huis aan huis te gaan om donateurs te werven of te vragen om een financiële bijdrage.

De actie wordt gehouden op 28 en 30 juni en op 2 juli. Alle leden van de vereniging worden hierbij betrokken. Ze vinden het zelf een grote uitdaging of het zal lukken om het ontbrekende bedrag op te halen. Ze hopen dan ook op een grote bijdrage van de “Grootegaster bewoners”.

Radio Westerkwartier zal komende vrijdagavond aandacht besteden aan dit gebeuren in het programma "De Zijstraat", te beluisteren op 105.9 MHz op de kabel in de gemeenten Grootegast en Marum en op 105.3 MHz in de ether, vanaf 20:00 uur.

22-06-2010 WIZ

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Etalageroute 2025 (29)

Kunst kijken in Zuidhorn; opening etalageroute

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Tot 11 oktober is Zuidhorn één grote galerie
Lees verder →
Bestuur streekproductenmarkt

Rabobank ondersteunt Streekproductenmarkt Nienoord

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws
De markt is een initiatief van vrijwilligers en bestaat inmiddels 15 jaar
Lees verder →
Doopjurk

Open Monumentendag Westerkwartier; van Doopjurk tot Molen

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Honderden liefhebbers van erfgoed ontdekten de rijke architectuur en boeiende verhalen achter bijna 50 monumenten.
Lees verder →
Rommelmarkt boekenmarkt noordhorn 2025 (18)

Rommelmarkt Noordhorn als vanouds gezellig

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Vrijwilligers maken het feestje
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over groen(er) centrum Zuidhorn, Voorkom vallen! & De Fietstas Challenge

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 september
Lees verder →
Noorderlicht-gemeentehuis-rotonde

Ambtenaren van Rechts naar Links in Zuidhorn

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Van Gemeentehuis naar Noorderlicht
Lees verder →