De zesde editie van het Kom in Zuidhornfeest wordt op zaterdag 5 oktober gevierd. Van 11.00 tot 17.00 uur zijn de drie pleinen van het dorp gevuld met alle clubs, verenigingen en bedrijven uit Zuidhorn. Deze dag valt samen met de Open Huizen dag. Een ideale gelegenheid om te komen kijken wat Zuidhorn te bieden heeft!
Bezoekers kunnen een dag vol muziek, presentaties en een uitgebreide fair verwachten waarmee Zuidhorn zich van zijn beste kant laat zien.
Het feest waarvan de eerste editie werd gevierd ter gelegenheid van de feestelijke afsluiting van de herinrichting van het dorp is een terugkerend evenement geworden. De dag wordt door verenigingen en bedrijven aangegrepen om zich te presenteren, leden te werven of nieuwe producten te lanceren.
Muziek en entertainment
Ook veel van de in Zuidhorn aanwezige muziekverenigingen en koren geven acte de préséance op 5 oktober. Zo kan er geluisterd en genoten worden van Muziekvereniging Wilhelmina, Tweaky Tones, Vrouwenkoor Donne Cantabili, Adrian Mey featuring Jeroen Oosterhof en Shantykoor Allemanseindje. Dit doen zij onbezoldigd en dragen hiermee enorm bij aan de sfeer en gezelligheid.
Verder zijn er demonstraties van The Dance Area, Korfbal vereniging Zunobri, Fysio Fit, Science & Robotics Vereniging Pretty Smart, Loopgroep Zuidhorn en de Hockeyvereniging MHCW. vvZuidhorn trapt ’s ochtends al af met voetbalclinics voor de jeugd.
Het evenement wordt voor Zakenkring Zuidhorn georganiseerd door Welkom in Zuidhorn.nl met ondersteuning van de Oranjemarkt. SOKZ draagt financieel bij.