Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mooie gezelligheids rit Paardensportvereniging Zuidhorn

16 september 2014    Zuidhorn-nieuws - fotos
Puzzelrit zuidhorn a wegman (12)

Zondagmiddag 14 september vond weer de jaarlijkse gezelligheids/puzzelrit plaats georganiseerd door de Paardensportvereniging Zuidhorn. De start was bij Hotel in't Holt Zuidhorn. Het was prachtig weer voor een mooie rit.
Twee maal per jaar zetten Jan en Gerda Hut een puzzelrit uit. Deze wordt gereden in de 3 noordelijke provincies, telkens weer ergens anders.

Vanaf 12.30 was de inschrijving en 40 personen reden er mee. Deelname was slechts 5,00 euro per auto ongeacht het aantal inzittenden. Inclusief gratis koffie en wat lekkers en ook nog voor iedereen een mooie prijs.

Deze keer ging de rit richting Friesland, langs onbekendere mooie wegen waar men normaal niet zo snel rijdt. De pauze was in een Theehuis gelegen aan een meer "de Leien", een prachtig natuur gebied in Rottevalle.
Hier kregen alle deelnemers gratis oranjekoek en koffie aangeboden en moest men tijdens deze pauze vragen beantwoorden, een Quiz .

Tegen 17.30 waren de laatste rijders weer bij hotel In't Holt gearriveerd en kon de laatste lijst met vragen worden gecontroleerd. Daarna volgde de puntentelling en de prijsuitreiking.
Het was weer een gezellige dag voor iedereen en iedereen had zich prima vermaakt.

Winnaars:
Nr. 1 ..60 strafpunten Familie K.Cruiming  Zuidhorn Nr. 2 ..65 strafpunten Familie Luursema Saaksum
Nr. 2 ..65 strafpunten Familie A v/d Veen Zuidhorn 
Nr. 3 ..70 strafpunten Familie Brouwer Zuidhorn

Voor de familie Lobes ligt nog een prijs klaar. Deze kan opgehaald worden bij Arnold Wegman (Dierenspeciaalzaak)

In april 2015 (+/- de week na het Neil Young Festival op 11 april 2015) is er weer een volgende gezelligheids rit.

 

foto's Arnold Wegman (voorzitter paardensportver. Zuidhorn )

  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (1)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (2)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (3)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (4)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (5)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (6)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (7)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (8)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (9)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (10)
  • Puzzelrit zuidhorn a wegman (11)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Werkzaamheden kruisinga juliana

Kruisingen centrum Zuidhorn op de schop

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Onlangs is gestart met de werkzaamheden aan de Overtuinen in het kader van het project Vergoenen centrum Zuidhorn.
Lees verder →
Nederveen

Met moeite een sluitende begroting van Wethouder Nederveen

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
"had het graag anders gezien voor mijn laatste begroting"
Lees verder →
Veiligheidsmarkt (1)

Veiligheidsmarkt in Zuidhorn: informatie met een stukje banketstaaf

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
"Je buurt een beetje in de gaten houden"
Lees verder →
Job de bruin

Samen zingen met Job de Bruijn in de Dorpskerk Zuidhorn

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws
Job de Bruin is een oud predikant van de Dorpskerk en geniet landelijke bekendheid vanwege zijn muzikale activiteiten.
Lees verder →
Melkveehouderij hulshoff bedrijfsbezoek

Wenakker Westerkwartier bezoekt melkveehouderij Hulshoff in Marum

17 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
Hulshoff is niet alleen actief melkveehouder, maar ook lid van de werkgroep Wenakker en bestuurlijk actief
Lees verder →
Leden van de rekenkamer chris van der schors avelien haan en jan-willem van de kolk

Gemeenteraad Westerkwartier benoemt nieuw lid en herbenoemt twee leden van de Rekenkamer

16 oktober 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
De Rekenkamer onderzoekt of het gemeentebestuur het geld goed uitgeeft en of het beleid werkt zoals bedoeld.
Lees verder →