Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollematocht goed voor Selfie met Bauke

8 augustus 2022    Zuidhorn-nieuws - Sport - fotos
En hij neemt daar alle tijd voor
Mollematocht-2022 (1) selfie

Al bij de start van de negende Bauke Mollematocht in Groningen werd de populaire wielrenner uit Zuidhorn door de een aarzelend en door de ander vastberaden gevraagd om een selfie te maken of om een handtekening.

Niet dat alle honderden deelnemers daarvoor meefietsen met de fietstocht door het Groningerland maar als je de kans krijgt…..

Zo ook in Zuidhorn waar niet alleen de fietsers maar ook zijn altijd aanwezig voormalig voetbaltrainer, Klaas, zit te wachten in zijn scoot mobiel. Ook zijn geduld wordt weer beloond. In het dorp waar hij opgroeide is een verzorgingspost waar Bauke zich tussen het praatje en de selfies maken met de fans door een broodje en banaan laat smaken want er moet natuurlijk ook gefietst worden!

Er waren drie afstanden van 65, 110 en 165 kilometer. De tocht van 65 kilometer voerde onder andere via Zuidhorn, bij de 110 kilometer deden de deelnemers Zoutkamp aan en bij de 165 kilometer fietste men via Lauwersoog en Kollum terug naar Stad.

  • Mollematocht-2022 (8)
  • Mollematocht-2022 (14)
  • Mollematocht-2022 (5)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →
Moeder-kind

Onze kinderen zijn geen verdienmodel

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Investeren in gezinswerkers en schoolmaatschappelijk werk voor sterke, veilige gezinnen
Lees verder →
Bedrijfsbezoek koopman ovgz (21)

Koopman verhuist alsnog naar Leek

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De directie van Koopman Logistics Group heeft een groot perceel grond aangekocht op het bedrijventerrein Leeksterveld pal aan de A7 in Leek
Lees verder →
Richard lamberst

Subsidies voor aanpak rotonde N372/A7 in Leek en aanleg fietsonderdoorgang A7

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhogen verkeersveiligheid en verbeteren doorstroming
Lees verder →