Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema tweede plaats in de Vuelta a Murcia

16 februari 2015    Zuidhorn-nieuws - Sport
Bauke Mollema: ''Ik had op de overwinning gehoopt''
Mollema trek

Gisteren reed Bauke Mollema naar een tweede plaats in de Vuelta a Murcia. Rein Taaramäe was op tientallen kilometers voor de finish weggesprongen, en het peloton zag de Est na de streep pas terug. ''Taaramäe was te sterk'', zei de Trek Factory Racing-renner na afloop tegen op de site van zijn ploeg.

Mollema was blij met het werk van zijn ploeggenoten. ''De jongens reden uitstekend gedurende de dag. We probeerden Taaramäe terug te pakken in de laatste dertig kilometer. Vooral Frank Schleck gooide met zijn krachten de laatste kilometers, maar Taaramäe was te sterk'', concludeert de Nederlander.

''Hij slaagde er zelfs in uit te lopen op het peloton. Hij verdiende het om te winnen en het was goed tweede te zijn op het podium, maar ik had gehoopt om te winnen vandaag'', zegt Mollema. ''We wilden de race zwaar maken. De slotklim was ongeveer een kilometer lang en explosief. Twee jaar geleden werd ik al tweede, dus ik kende het einde. Uiteindelijk was het goed om tweede te zijn, maar het is altijd beter om te winnen.''

In de laatste meters ontstond nog een gevaarlijke situatie. Achter Rein Taaramäe reden nog enkele motards en volgauto's, maar het aanstormende peloton was al op tien seconden genaderd. In de sprint kon Bauke Mollema een stilgevallen auto maar net ontwijken.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Moeder en dochter met fiets en boodschappen2

Boodschapje? Dat kan makkelijk met de fiets!

08 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Doe de Fietstas Challenge in Zuidhorn
Lees verder →
Komfeest-2019

Kom in Zuidhorn: dé dag om Zuidhorn te beleven

07 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Inwoners en bezoekers op een gezellige manier laten kennismaken met alles wat Zuidhorn te bieden heeft
Lees verder →
Provincie

Cursus ‘Politiek Actief voor de provincie’

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Wat doet de provincie? Welke plek heeft de provincie in het bestuur van Nederland? Hoe gaat de besluitvorming binnen de provincie in zijn werk? En wat doet een Statenlid?
Lees verder →
Welgelegen

Huisartsenpraktijk Trompert start gezondheidscentrum aan de Gast

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Eerstelijns gezondheidszorg blijft bij elkaar in de buurt
Lees verder →
Ondertekening volwassenfonds

Gemeente Westerkwartier start met Volwassenenfonds Sport en Cultuur

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met deze regeling kunnen alle volwassenen in de gemeente meedoen aan sport- of culturele activiteiten.
Lees verder →
Jazz in feerwerd

Subsidie cultuur en erfgoed toegekend aan Stichting Jazz in Feerwerd

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met het bedrag van € 6700,- kan de stichting weer vooruit
Lees verder →