Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema tweede in Tirreno-Adriatico

16 maart 2015    Zuidhorn-nieuws - Sport
Winterse omstandigheden
Mollema 2015 sneeuw

Nairo Quintana heeft de koninginnenrit in Tirreno-Adriatico gewonnen. Daarnaast kreeg de Movistar-renner de leiderstrui omgehangen. Bauke Mollema werd tweede achter de Colombiaan. Joaquim Rodriguez eindigde als derde op de besneeuwde top van de Terminillo. Wout Poels is de leiderstrui kwijtgeraakt.

Winterse omstandigheden op de top
Op de top van de Terminillo was het de hele dag al druilerig wisselden sneeuwen en motregen elkaar af. Toen de renners aan de beklimming begonnen, bleef er een laagje sneeuw op het wegdek liggen, wat heroïsche beelden opleverde van de finish. Met bezems werd geprobeerd de weg sneeuwvrij te houden.

Mollema tweede
Een aanval van Mollema had kans van slagen, omdat het kwartet Contador-Pinot-Pozzovivo-Yates maar niet dichterbij kwam. Terwijl de renners de sneeuw trotseerden behield Quintana echter zijn voorsprong op Mollema, die op zijn beurt weer zijn achtervolgers achter zich hield en strandde op 39 tellen van Quintana.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Dineke kuipers

Dineke laat Zuidhorners er weer warmpjes bij zitten

30 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Wolwinkel opent in Zuidhorn
Lees verder →
Zunobri ontvangt nationale team van armenie

Korfbalvereniging Zunobri ontvangt nationale team van Armenië

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Leuke en aantrekkelijke wedstrijd tussen de beide ploegen
Lees verder →
Atelier schuilplaats

Atelier Schuilplaats in Noordhorn timmert aan de weg

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Loop gerust binnen op woensdag 11 november, tijdens Sint-Maarten
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Symposium - De weg naar de top: college tour met Bauke Mollema

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Welke keuzes bepalen je sportloopbaan? Wat vraagt het om jezelf te blijven ontwikkelen en je sportieve ambities waar te maken?
Lees verder →
Noodsteunpunt den horn

Praktijktest noodsteunpunt langdurige stroomuitval in Den Horn

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Veiligheidsregio Groningen en de gemeenten Eemsdelta en Westerkwartier voeren een pilot uit voor het opzetten van noodsteunpunten bij langdurige stroomuitval.
Lees verder →
Riool toilet

Rioolproblemen herkennen voordat het te laat is

29 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Wie in Zuidhorn woont, denkt bij huisonderhoud misschien aan het dak, de kozijnen of de cv-ketel.
Lees verder →