Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema: ‘Tour ziet er goed uit’

24 oktober 2013    Zuidhorn-nieuws
"Vijf keer een finish bergop en maar één tijdrit"
Mollema2

Bauke Mollema heeft al tijdens de presentatie van het parcours van de Tour de France van 2014 laten weten wat hij er van vindt.

"Vijf keer een finish bergop en maar één tijdrit", laat Mollema via twitter weten. "Dit belooft heel veel."

„De afgelopen dagen was er al een en ander uitgelekt, dus echt een verrassing was het niet. Ik vind het een mooi parcours en ik denk dat het wel eens spannend kan blijven tot het laatste weekend.”

Op de voorlaatste dag is de enige individuele tijdrit, over 54 kilometer. Die tijdrit vreest hij niet. „Op Chris Froome verlies ik tijd, maar er zijn genoeg concurrenten die ik achter me kan houden”, dacht Mollema, die ook geen moeite heeft met de kasseienrit in de eerste tourweek. „Dat wordt een interessante, hectische dag. Ik heb niet veel ervaring op kasseien, maar dat geldt voor de meeste klassementsmannen. Bovendien hebben we bij Belkin met mannen als Lars Boom, Sep Vanmarcke en Maarten Tjallingii renners die daar heel goed uit de voeten kunnen.”

De nummer 6 van de afgelopen Tour is niet thuis op alle bergaankomsten. „Die Planche des Belles Filles ken ik nog van 2 jaar geleden, die hadden we toen vooraf ook verkend. De Hautacam ben ik volgens mij ook wel eens opgereden, van die andere aankomsten weet ik het niet. Misschien gaan we ze verkennen, maar dat hoeft niet per se. Dat bleek dit jaar wel. Er is in ieder geval nog tijd genoeg.”

Telegraaf

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Opening tamboer henk bakker

Henk Bakker stil van expo Tamboer in de mist in Noordhorn

31 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
"Ik ben er stil van en ook wel trots op dat de molen, de geschiedenis van Noordhorn en de kunstzinnige verbeeldingen van de Slag bij Noordhorn uit zo mooi samenkomen,"
Lees verder →
Schrijven

Schriefwedstried Nij Begun

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Deze zomer kun je in het Westerkwartier weer meedoen aan een schrijfwedstrijd van de Stichting Mien Westerkwartier.
Lees verder →
Gasvrije woningen

Westerkwartier deelt mee in € 7,6 miljoen voor kleine woningbouwprojecten

29 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Zeven Groninger gemeenten hebben hun krachten gebundeld en met succes een gezamenlijke aanvraag gedaan in het kader van de Woningbouwimpuls.
Lees verder →
Kenniscafe

Uitnodiging voor het Kenniscafé: Bereikbaarheid vanuit Bewonersperspectief

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
2 juni in Zuidhorn; kenniscafé over bereikbaarheid en leefbaarheid in de regio
Lees verder →
Wereldvluchtelingendag (3)

Wereldvluchtelingendag 2026 in Zuidhorn

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Er zijn nog steeds veel vluchtelingen, omdat er in steeds meer landen helaas oorlog is.
Lees verder →
Drafsport aduard (1)

Aduard koerst af op derde editie Draverijen

27 mei 2026    Zuidhorn-nieuws
Een unieke mogelijkheid voor iedereen om gratis naar de paarden te kijken
Lees verder →