Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema koerst binnenkort in Polen

21 juli 2010    Zuidhorn-nieuws
Wielrenner Bauke Mollema uit Groningen van 1 tot en met 7 augustus de Ronde van Polen op de rol. Mollema is overigens komende donderdagavond te gast in het NOS-programma 'De Avondetappe'. De

Wielrenner Bauke Mollema uit Groningen van 1 tot en met 7 augustus de Ronde van Polen op de rol. Mollema is overigens komende donderdagavond te gast in het NOS-programma 'De Avondetappe'. De presentatie is in handen van Mart Smeets.

Na Polen verplaatst de renner die recent zijn contract met twee jaar verlengde bij Rabobank zich naar Frankrijk. Daar staat vanaf 17 augustus de Tour de Limousin op het programma. Dit is een vierdaagse wedstrijd door heuvelachtiggebied met in de tweede etappe een tijdrit over 45,1 kilometer. Mollema sluit de maand augustus af met deelname in de GP Plouay op 22 augustus.
21-07-2010 gic

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Route lopen

Kunst-ommetje Zuidhorn doet mee aan verkiezing van het Mooiste Ommetje van Groningen!

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Dingt mee naar de hoofdprijs!
Lees verder →
Groente fruit

Subsidie voor vernieuwende ideeën om voedsel lokaal en duurzaam te produceren

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
Ondernemers in de Groninger voedselketen kunnen de komende drie jaar subsidie krijgen om nieuwe lokale voedselprojecten te starte
Lees verder →
Dominee poot eigen foto

Studieavond met ds. Henk Poot in Zuidhorn

24 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
‘Is Israël nog steeds Gods volk?’
Lees verder →
Henri olivier

Expositie: hoe een huisschilder een succesvol kunstschilder werd

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
De expositie wordt feestelijk geopend in het CCZ op zondag 25 januari om 14.00 uur.
Lees verder →
Richard lamberst

College zet volgende stap richting circulair bedrijventerrein en nieuw grondstoffencentrum

21 januari 2026    Zuidhorn-nieuws
“Wij kiezen in het Westerkwartier bewust voor een bredere kijk op waarde. Het gaat niet alleen om euro’s per vierkante meter, maar om wat een plek bijdraagt aan gezondheid, verbondenheid en toekomstbestendigheid.
Lees verder →
Hellingbaan open (1)

Brug Zuidhorn weer toegankelijk voor voetgangers en fietsers

20 januari 2026    Zuidhorn-nieuws - fotos
werkzaamheden hellingbanen klaar
Lees verder →