Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema in voorbereiding op Italiaanse klassiekers

15 september 2010    Zuidhorn-nieuws
Wielrenner Bauke Mollema uit Zuidhorn is na zijn sleutelbeenbreuk, die hij begin augustus opliep in de Ronde van Polen, sinds afgelopen zaterdag weer in koers. Mollema maakte zijn rentree in Parijs-Brussel, waarin

Wielrenner Bauke Mollema uit Zuidhorn is na zijn sleutelbeenbreuk, die hij begin augustus opliep in de Ronde van Polen, sinds afgelopen zaterdag weer in koers. Mollema maakte zijn rentree in Parijs-Brussel, waarin hij als 76e over de streep rolde met een achterstand van 55 seconden op de Spaanse winnaar Francisco José Ventoso.

De 23-jarige Mollema staat woensdag aan het vertrek in de Grand Prix de Walonië. Een semi-klassieker over ruim 200 kilometer met de start in Chaudfontaine en er wordt gefinisd op de Citadel van Namen. Een koers door de Waalse Ardennen, waar de Raborenner verder wedstrijdritme op kan doen ter voorbereiding op de Italiaanse klassiekers in het begin van oktober. Mollema laat op zijn website weten dat de conditie na een gedwongen pauze van ongeveer vier weken wel in orde is, maar het ontbreekt nog aan wedstrijdritme.Na de Grand Prix de Wallonië staat vrijdag het Kampioenschap van Vlaanderen Koolskamp op de rol. Twee dagen later staat in Frankrijk de GP Isbergues op het programma.

Vanaf 30 september staat Mollema op de startlijst van de Belgische etappekoers Circuit Franco Belge. Dit alles ter voorbereiding op de Ronde van Lombardije op zaterdag 16 oktober. Hier wil de klimmer naartoe pieken om het seizoen met een goed gevoel af te sluiten. Vanaf 9 oktober ligt het zwaartepunt in Italië. Te beginnen met de Giro dell'Emilia een dag later wordt de G.P. Beghelli verreden. Op 14 oktober is het de beurt aan de Ronde van Piemonte, vorig jaar gewonnen door Robert Gesink. Twee dagen later sluit Mollema het seizoen dan af in Lombardije. Een koers die hem goed ligt en waar hij vorig jaar liet zien goed mee te kunnen, totdat een valpartij roet in het eten gooide.

15-09-2010 GIC

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Gemeentehuis-zuidhorn

Over Bewonersavonden, Gemeenteraadsverkiezingen en hulp bij belastingaangifte

10 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 3 februari
Lees verder →
De potvis - de klusjesman met moeder en haar twee dochters-1

Cast klaar voor De Potvis

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
vrijdag 13 februari is de première van De Potvis door rederijkamer Eendracht
Lees verder →
Cda ferdinand zomerman geert kooiker jan riemeijer

“Thuis in het Westerkwartier”

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
CDA Westerkwartier presenteert verkiezingsprogramma 2026–2030
Lees verder →
Wifag-hoogdrukkrantenpers

Weer unieke donatie voor Museumdrukkerij IJzer en Lood

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
maquette van een Wifag-hoogdrukkrantenpers
Lees verder →
Mathijs vening ongeslagen tegen tjuchem 3

Eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero verstevigd koppositie

09 februari 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
TTV Talero 1 ruim aan kop in 2e klasse
Lees verder →
Groente baby

Nieuwe subsidieronde voor gezonde leefstijl

06 februari 2026    Zuidhorn-nieuws
Organisaties kunnen een aanvraag indienen voor een bijdrage tot 15.000 euro
Lees verder →