Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema: “Ik had een goede strategie”

5 juni 2016    Zuidhorn-nieuws - Sport
klimproloog van 3,9 kilometer Criterium du Dauphine
Mollema trek

Bauke Mollema kijkt met een goed gevoel terug op de ouverture van het Criterium du Dauphine. De kopman van Trek-Segafredo eindigde de klimproloog van 3,9 kilometer zondag op de vijftiende plaats, op 48 seconden van winnaar Alberto Contador.

"Ik ben tevreden. Het was een zware tijdrit, waarin het belangrijk was om niet te snel te beginnen aan de eerste twee kilometer. De laatste anderhalve kilometer was echt ontzettend steil. Als je te snel zou gaan in het begin, dan zou je daar op het einde de rekening voor gepresenteerd krijgen", zegt Mollema op de website van zijn ploeg. "Volgens mij had ik een goede strategie. Ik had nog iets over om in de laatste anderhalve kilometer volle bak te gaan tot de finish. Mijn laatste koers was ongeveer vijf weken geleden, dus dit is een goed begin. Ik heb vorige week een prima trainingskamp gehad en heb me goed kunnen voorbereiden op deze ronde. Laten we zien wat deze week ons brengt."

"Uiteraard is de Tour de France het hoofddoel, en deze koers helpt me bij de voorbereiding daarop, maar deze ronde is leuk", vervolgt Mollema. "De benen voelen goed en de laatste drie dagen worden zwaar, met veel aankomsten bergop. Het zou fijn zijn om hier een goed resultaat neer te zetten."

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →