Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema: hou van dit soort finales

28 augustus 2013    Zuidhorn-nieuws - Sport
Tevredenheid alom bij Belkin na de vierde etappe van de Vuelta.
Mollema2

Luis León Sánchez wist even weg te komen op de Mirador de Ezaro en Bauke Mollema reed keurig naar een vijfde plek.

In het algemeen klassement bezet Mollema de veertiende plaats. "Ik heb een goede sprint gereden. Ik kwam van te ver, maar ik ben blij met het resultaat", aldus de Nederlander.

"Ik houd van dit soort finales omdat ik best snel ben op de korte beklimmingen. Het is altijd goed om iemand voorin te hebben. Na de steile klim sprong Luis León weg met de andere jongens. waardoor we de groep konden leiden. Het ging goed."

Goed gevoel bij Sánchez

Ook Sánchez zelf heeft een goed gevoel overgehouden aan de etappe, ook al kon hij niet uit de greep van het peloton blijven. "Het gaf een goed gevoel om te ontsnappen in die kleine groep na het steile stuk, al is het met slechts zes renners lastig om weg te blijven en de rit te winnen."

"Maar goed, we gaan nog wel meer kansen krijgen. Door mijn actie werd de druk op de laatste beklimming voor Laurens en Bauke in ieder geval wat minder."

Zware dag Ten Dam

Laurens ten Dam had het zwaar gehad. "Het ging de hele dag al hard. Het was zwaarder dan de andere dagen, maar ondanks dat voelde ik me goed op de steile beklimming en op het laatste stuk."

"Misschien zat ik iets te ver van achteren in de hectische finale, waardoor ik zes seconden heb verloren, maar hopelijk ben ik goed genoeg in de bergen om te stijgen in het leidersklassement", aldus de nummer twintig van het klassement.

NOS

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Etalageroute 2025 (29)

Kunst kijken in Zuidhorn; opening etalageroute

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Tot 11 oktober is Zuidhorn één grote galerie
Lees verder →
Bestuur streekproductenmarkt

Rabobank ondersteunt Streekproductenmarkt Nienoord

17 september 2025    Zuidhorn-nieuws
De markt is een initiatief van vrijwilligers en bestaat inmiddels 15 jaar
Lees verder →
Doopjurk

Open Monumentendag Westerkwartier; van Doopjurk tot Molen

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Honderden liefhebbers van erfgoed ontdekten de rijke architectuur en boeiende verhalen achter bijna 50 monumenten.
Lees verder →
Rommelmarkt boekenmarkt noordhorn 2025 (18)

Rommelmarkt Noordhorn als vanouds gezellig

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Vrijwilligers maken het feestje
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over groen(er) centrum Zuidhorn, Voorkom vallen! & De Fietstas Challenge

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 16 september
Lees verder →
Noorderlicht-gemeentehuis-rotonde

Ambtenaren van Rechts naar Links in Zuidhorn

16 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Van Gemeentehuis naar Noorderlicht
Lees verder →