Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema: “Het was bar en boos”

18 oktober 2010    Zuidhorn-nieuws
Bauke Mollema werd in de Ronde van Lombardije achter Phillipe Gilbert twaalfde. De Rabobank-renner zag zijn aanvallende manier van rijden in de koude en nat verlopen koers niet beloond worden, maar was

Bauke Mollema werd in de Ronde van Lombardije achter Phillipe Gilbert twaalfde. De Rabobank-renner zag zijn aanvallende manier van rijden in de koude en nat verlopen koers niet beloond worden, maar was wel één van de weinige renners die na 260 kilometer de finishlijn zag.

"Ik zit te bibberen als een rietje. Het was steen- en steenkoud," zei Mollema die op vijftig kilometer van de streep de koers openbrak met een fraaie aanval. Het licht bij de Nederlander ging echter in de afdaling van de voorlaatste col uit, waardoor een groepje met Gilbert, Michele Scarponi en Vincenzo Nibali hem in kon halen.
"Het was nog veel te ver, maar ik voelde me op dat moment erg goed en wilde de koers harder maken. Ik probeerde er gewoon wat van te maken," zei Mollema die in de koers verkleumd raakte. "Ja, min of meer door de kou bevangen. Het was zo bar en boos in die afdaling. Rillen op de fiets en ik zat tegen de kramp aan. Ze haalden me in en reden direct door. Aanhaken was er toen niet meer bij. Ik was al blij dat ik op mijn fiets kon blijven zitten. Ik geloof wel dat ik tevreden mag zijn over de koers. Het was een helletocht."

18-10-2010 nusport

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Zunobrileeuwarden

Zunobri mag blij zijn met een punt

15 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Moeizame middag in Leeuwarden
Lees verder →
Ttv assen ruben talen

Prima prestaties ttv talero jeugd in Assen

15 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
perspectief voor de toekomst
Lees verder →
Kampioenen mo201  (1)

Meiden van MO20/1 verdiend kampioen

14 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Laatste wedstrijd tegen coryfeeën team
Lees verder →
Sparrow remco ellie

Remco en Ellie Pijper uit Niekerk maken het verschil voor kinderen in de Filipijnen

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Stichting Sparrow bestaat inmiddels 17 jaar en zet zich in voor kinderen die in de Filipijnen onder de armoedegrens leven.
Lees verder →
Winterfair-2025 (13)

Muzikale winterfair met suikerspin en chocolademelk in Zuidhorn

13 december 2025    Zuidhorn-nieuws - fotos
Kerstboodschap Burgemeester; “Koop lokaal”!
Lees verder →
Viaduct a7 militair fred nieuman

Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair

12 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Fred Nieuman, die zich onvoorwaardelijk voor de vrijheid en veiligheid van anderen heeft ingezet
Lees verder →