Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mollema blij met kleinere ploegen: ‘Een vooruitgang’

30 november 2016    Zuidhorn-nieuws - Sport
Mollema 2016

Bauke Mollema en Tom-Jelte Slagter vinden het een goed idee als er minder renners per ploeg aan de start van de grote rondes verschijnen. Dat plan kwam afgelopen week uit de bus, nadat de organisatoren van de Tour, de Giro en de Vuelta bij elkaar waren geweest. ,,Het lijkt me een heel goede beslissing", vindt Mollema.

Moeilijker controleren
,,Zowel voor de veiligheid in de grote rondes en de klassiekers. Ook het controleren van de koers zou zo soms wat moeilijker kunnen zijn", zegt de 30-jarige renner tegen RTV Noord. Ook collega-renner Slagter is het met Mollema eens.

'Een vooruitgang'
,,Allereerst gaat het peloton wat kleiner worden, mits er niet meer ploegen deelnemen,' zegt Slagter. ,,Dit is in mijn ogen al een vooruitgang. Daarnaast is er minder controle mogelijk met een mannetje minder, wat misschien de koers meer open maakt."

sportnieuws.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Provincie

Cursus ‘Politiek Actief voor de provincie’

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Wat doet de provincie? Welke plek heeft de provincie in het bestuur van Nederland? Hoe gaat de besluitvorming binnen de provincie in zijn werk? En wat doet een Statenlid?
Lees verder →
Welgelegen

Huisartsenpraktijk Trompert start gezondheidscentrum aan de Gast

05 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Eerstelijns gezondheidszorg blijft bij elkaar in de buurt
Lees verder →
Ondertekening volwassenfonds

Gemeente Westerkwartier start met Volwassenenfonds Sport en Cultuur

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met deze regeling kunnen alle volwassenen in de gemeente meedoen aan sport- of culturele activiteiten.
Lees verder →
Jazz in feerwerd

Subsidie cultuur en erfgoed toegekend aan Stichting Jazz in Feerwerd

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Met het bedrag van € 6700,- kan de stichting weer vooruit
Lees verder →
Kruidenrijk grasland

Veehouders uit het Westerkwartier krijgen korting op kruidenrijk grasland

04 september 2025    Zuidhorn-nieuws
Wethouder Bert Nederveen: “Als wethouder Natuur ben ik enthousiast over deze actie.”
Lees verder →
Politieauto

Oplichters actief: laat je oprit niet schoonmaken

03 september 2025    Zuidhorn-nieuws
politie waarschuwt
Lees verder →