Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mobiele collectanten gezocht voor de MS Collecteweek: 28 juni t/m 3 juli

15 juni 2021    Zuidhorn-nieuws
Face it. MS is zenuwslopend
Mscollecte

Van 28 juni t/m 3 juli 2021 vindt de landelijke MS Collecteweek van het Nationaal MS Fonds plaats. We zijn hard op zoek naar mensen die met hun mobiele telefoon voor ons willen collecteren. Mobiel collecteren doe je vanaf je bank, tuinstoel of ligbed! Help jij mee in de strijd tegen multiple sclerose (MS)?

Dat MS een enorme impact heeft op (jonge) levens én veel verschillende gezichten heeft, maakt het MS Fonds momenteel duidelijk in de nieuwe campagne ‘Face it. MS is zenuwslopend’.

In de campagne zijn vijf mensen met MS te zien: Carla, Winston, Carlien, Kevin en Vera. Zij verschillen in leeftijd en zitten ieder in een andere levensfase, maar zij hebben één ding gemeen: ze hebben alle vijf MS. Op http://www.nationaalmsfonds.nl/faceit laten zij op indringende wijze zien welke impact de ziekte heeft op hun levens en welke diverse klachten en beloopsvormen er bestaan.

Face it. MS is zenuwslopend
In Nederland ondervinden 25.000 mensen dagelijks de gevolgen van de chronische en progressieve ziekte MS. Met deze campagne krijgt MS niet alleen letterlijk een gezicht, maar hij roept ook op om de ernst van de ziekte onder ogen te komen. Er wordt een letterlijke connectie gemaakt met het zenuwstelsel maar ook een koppeling met de emotionele kant van de ziekte en wat dit met patiënten doet.

Onderzoek hard nodig
Er is nog geen oplossing voor MS. Onderzoekers weten niet hoe MS ontstaat en hoe de ziekte te genezen is. Meer onderzoek is daarom hard nodig. Het Nationaal MS Fonds besteedt de opbrengst uit de MS Collecteweek onder andere aan wetenschappelijk onderzoek naar betere behandelingen en een betere kwaliteit van leven voor mensen met MS.

Word collectant!
We zijn op zoek naar mobiele collectanten. Zij collecteren met hun mobiele telefoon wat heel gemakkelijk kan vanaf werk of vanuit huis.

De opbrengst van de landelijke collecteweek maakt verschil voor 25.000 mensen in Nederland die iedere dag met een ziekte moeten leven die hun zenuwen letterlijk sloopt. Onderzoek naar MS en onze strijd tegen MS moet daarom doorgaan.

Meer informatie of aanmelden: http://www.nationaalmsfonds.nl/collecteren

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Terp van ezinge

Waddenmusea bustour ook naar Museum Wierdenland en Kloostermuseum St. Bernardushof

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Erop uit in september en oktober met de culturele bustour vanaf station Groningen
Lees verder →
Kasteel lego

LEGiO-museum wil kasteel kopen

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
LEGO kasteel gemaakt als "Folly" door Martin Pas en Familie Posthumus en Ger de Wilde
Lees verder →
Kaboutervoetbal

Vervolg op het kaboutervoetbal bij vvZuidhorn

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
in het najaar van 2025 (30 augustus t/m 29 november) op zaterdagochtend
Lees verder →
Vacature

Beheerder en Gastvrouw of -heer gezocht bij Cultureel Centrum

14 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Verbind cultuur en gastvrijheid: ben jij de enthousiaste beheerder die onze bezoekers, huurders én artiesten van A tot Z welkom heet?
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over grofvuil, Tegemoetkoming Meerkosten & huisvesting statushouder

12 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 12 augustus 2025
Lees verder →
Politieauto

Drie doden bij ongeluk op N355 bij Grijpskerk

12 augustus 2025    Zuidhorn-nieuws
Twee auto's botsten rond 09.00 uur door onbekende oorzaak frontaal op elkaar
Lees verder →