Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Meidenvoetbal in de zaal; dat is Girlpowerrr!

26 januari 2017    Zuidhorn-nieuws - Sport
in de voorjaarsvakantie voor de tweede keer Girlpowerrrr Meiden-Zaalvoetbal toernooi
Girlpower

Op dinsdag 21 februari, midden in de voorjaarsvakantie, wordt voor de tweede keer het Girlpowerrrr Meiden-Zaalvoetbal toernooi georganiseerd. Het toernooi zal wederom plaatsvinden in sporthal Quicksilver S. in Zuidhorn. Na de succesvolle eerste editie hebben de initiatiefnemers Hans Tuk en Simon Martini van VV Zuidhorn, besloten samen te werken met Bart Brandts Buys, combinatiefunctionaris bij de Stichting Welzijn gemeente Zuidhorn (SWgZ). Bart organiseert vanuit zijn rol sport- en spelevenementen met diverse partijen in de gemeente Zuidhorn.

Nieuwe doelgroep:
De samenwerking heeft er toe geleid dat de organisatie besloten heeft om de inschrijving; voorheen enkel bestaande uit regionale meidenvoetbalteams, uit te breiden met de mogelijkheid dat meiden zelf een  team kunnen samenstellen. Zodoende krijgen meiden die niet lid zijn van een voetbalclub ook de kans om mee te spelen. Een leuke manier om met ‘andere’ vriendinnen iets leuks te doen en kennis te maken met een nieuwe sport. Daarnaast is het voor bestaande teams ook heel geschikt om introducees mee te nemen.

Deze opzet is vergelijkbaar met het ‘Zuppafutsaltoernooi’ dat door SportInZuidhorn, het project van SWgZ, elk jaar in de herfstvakantie wordt georganiseerd. Met hetzelfde open karakter, maar met het grote verschil dat dit toernooi zich puur richt op een specifieke doelgroep; meiden. Doordat juist deze doelgroep in de herfstvakantie mondjesmaat vertegenwoordigd wordt, is de nieuwe samenwerking dan ook een logische keus. Er is ook een rol weggelegd voor het Alfa-College. Eerstejaars studenten begeleiden het toernooi en studente Iris Schutte helpt zelfs mee in de organisatie.

De nieuwe organisatie ziet het helemaal zitten; een gezellig maar officieel zaalvoetbaltoernooi voor zowel bestaande sportteams als vriendinnengroepen. Het voornaamste doel is om alle deelnemende meiden een leuke dag te bezorgen en aan te zetten tot sporten en bewegen. Misschien uiteindelijk bij een sportclub bij hun in de buurt.

Opgave:
Je kunt je team dus helemaal zelfstandig online samenstellen! Een team kan bestaan uit minimaal 5 en maximaal 8 vriendinnen, nichtjes, klas- buurt- en/of ploeggenoten en wordt ingedeeld op basis
van hun gemiddelde leeftijd. Hier de categorieën en bijhorende speeltijden.
 8-10 jaar (08:45 – 11:30 uur)
 10-13 jaar (11:45 – 14:30 uur)
 13-16 jaar ( 14:45 – 17:30 uur)
Opgave gaat via de website http://www.sportinzuidhorn.nl en kosten bedragen € 1,- per deelnemer.
Iedereen uit de gemeente Zuidhorn is van harte welkom maar wanneer het aantal aanmeldingen het toelaat wil de organisatie deze activiteit mogelijk ook Westerkwartier breed aanbieden.

  • Poster grilpowerrr2017
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ton en bennie in het holt

Ton en Bennie, Stichting uit de Kunst Zuidhorn en Mannenkoor KUG genomineerd voor Cultuurprijs

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Ruim 30 nominaties Cultuur-, Sport- en Leefbaarheidsprijs 2026, uitreiking op 22 oktober
Lees verder →
Voordeelboekje 2026

Voordeelboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is het vrijdags, wanneer het markt is, extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken
Lees verder →
Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Mantelzorg-ouder

Waarom vertrouwdheid zo belangrijk is voor mensen met dementie

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Een vertrouwde stoel bij het raam. Het kopje waar uw moeder al jaren haar koffie uit drinkt. De muziek waar uw vader graag naar luistert
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →