Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Meet & Greet met Sint en Piet in Zuidhorn

16 november 2010    Zuidhorn-nieuws
ZUIDHORN 10.30 en 11.30De Sint komt zaterdag 20 november om 10.30 uur aan op het Holtplein in Zuidhorn. burgemeester Fennema ontvangt Sinterklaas. De Pieten zullen het plein weer op stelten zetten met hun

ZUIDHORN

10.30 en 11.30
De Sint komt zaterdag 20 november om 10.30 uur aan op het Holtplein in Zuidhorn. burgemeester Fennema ontvangt Sinterklaas. De Pieten zullen het plein weer op stelten zetten met hun grappen en grollen.
Op wat voor manier de Goedheiligman aan komt is nog even afwachten: per helikopter, paard of wagen, we zullen het zien.
Zeker is dat de pepernotenmachine er weer is en dat alle kinderen voldoende van deze lekkernij zullen krijgen, of gooit er iemand roet in het eten?
De Sint hoopt op veel tekeningen en dat er weer uit volle borst door de kinderen, en natuurlijk hun ouders gezongen zal worden.
Na afloop krijgen alle kinderen (tot 10 jaar) een cadeautje van de Zakenkring Zuidhorn. De Pieten zullen dit uitreiken.
» foto's


Tussen 12.00 en 13.00 uur
De allerkleinsten kunnen deze dag bij de goedheiligman op schoot. De Sint neemt hier alle tijd voor zodat iedereen de gelegenheid daarvoor krijgt.
Van dit speciale moment wordt een foto gemaakt die vervolgens gratis kan worden verkregen. Alhoewel de Sint al aardig op leeftijd is mogen ook ouders die op schoot willen hun kans grijpen. Dit zal naast bakkerij Staghouwer gebeuren.



NOORDHORN
Sint is Zaterdag 20 november uiteraard ook in Noordhorn burgemeester Fennema ontvangt Sinterklaas
Om ca. 11.30 uur komt hij bij het Van starkenborghkanaal (bij Koopman)en maakt een optocht door het dorp. Van 13.15-14.00 uur is er feest in de Dörpsstee (kinderen t/m 8 jaar).

GRIJPSKERK
De Sint komt zaterdag 20 november om 14.00 uur aan , wethouder Nederveen ontvangt Sinterklaas bij de Poel Oosterkade te Grijpskerk
vervolgens zullen Sint, de Pieten en de kinderen een optocht door de straten houden die eindigt bij het Lauwerscollege. Maar hebben de Pieten alles wel goed geregeld, of zullen ze vergeten zijn het strooigoed te regelen? Dan zal Sint mooi met lege handen staan. Maar Sint kennende lost hij dit vast wel op.

ADUARD
de Sint komt om 14:00 uur aan bij de Loswal van V&D in Aduard wethouder Stol ontvangt Sinterklaas


OLDEHOVE
De Sint komt zaterdag 20 november om 13.00 uur aan

NIEZIJL
De Sint komt zaterdag 27 november aan in de havenstraat en maakt een rondrit door Niezijl om vervolgens naar het dorpshuis te gaan waar het feest plaats vindt.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →