Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Massagepraktijk Zuidhorn: Triggerpoint, klassiek en ontspanning

15 april 2019    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Veel voorkomende klachten zoals nek- en schouderklachten, rugklachten worden uitstekend behandeld met een op maat gerichte gecombineerde massagetechniek. Hierdoor zijn de behandelingen effectief en snel probleem oplossend.
Massagepraktijk zuidhorn michael-beachflag

Aan de Jellemaweg heeft Michael van Agteren sinds januari zijn massagepraktijk Zuidhorn. Michael is sinds 2007 een professioneel en gediplomeerd masseur en heeft daarna verschillende aanvullende opleidingen gevolgd. Bij Massagepraktijk Zuidhorn kun je terecht voor diverse behandelingen, hierbij kan worden gedacht aan Triggerpointmassage, Breuss-massage, klassieke massage, ontspanningsmassage etc.

“Een bijzondere uitdaging zijn voor mij twee doelgroepen: sporters en mensen met zwaar lichamelijk werk. Alle soorten massages die ik geef bevorderen het herstel van het lichaam en zijn bevorderd voor een gezond en soepel lichaam”.

Veel voorkomende klachten zoals nek- en schouderklachten, rugklachten kan hij uitstekend behandelen met een op maat gerichte gecombineerde massagetechniek. Hierdoor zijn de behandelingen effectief en snel probleem oplossend. 

Behalve massage, kun je ook terecht bij Massagepraktijk Zuidhorn voor elastische cure-tape(gekleurde). Van Agteren is aangesloten bij NGS Het Nederlands Genootschap voor Sportmassage.

Behalve masseur is Michael ook sportverzorger bij volleybalvereniging Sudosa-Desto heren 1 in Assen en bij Voetbalvereniging Zuidhorn zaterdag heren 1.

Meer informatie op www.massagepraktijkzuidhorn.nl

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Abdij artvark live  eric van nieuwland

Jaarprogramma 2025-2026 Abdijconcerten bekend

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
De kaartverkoop van het nieuwe seizoen gestart.
Lees verder →
Lantaarnpaal-poster-juli (1)

Nieuws van de lantaarnpaal #2

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Het aanplakbiljet is van alle tijden, denk aan Luther die zijn stellingen kenbaar maakte door ze aan de deur te spijkeren. Ook de lantaarnpaal is een gewillig object om boodschappen of oproepen te doen.
Lees verder →
Aduarderzijl-2025-2

Op de fiets door bijzondere landschap tussen Ezinge, Garnwerd en Schilligeham

31 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Zaterdag 16 augustus vanuit Museum Wierdenland, Ezinge
Lees verder →
Varen-bootje-matsloot

Rondje Zummer kiest het ruime sop en vaart Westerkwartier binnen

30 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Vanaf 18 augustus doet verslaggeversduo Maartje Ettema en Niiwino Geertsema, Schaphalsterzijl, Ezinge en Aduarderzijl en Garnwerd aan
Lees verder →
Politieauto

Verdacht persoon snuffelt rond in tuinen in Zuidhorn

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
“Maakt er een rommeltje van”
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Over Vervolg gesprekken huisvesting statushouders & korting op regenton

29 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Westerkwartier Gemeentenieuws 29 juli 2025
Lees verder →