Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Mary uit Grijpskerk gaat 4 dagen hardlopen voor Het Vergeten Kind!

24 juni 2021    Zuidhorn-nieuws
Nederlandse kinderen behoren tot de gelukkigste kinderen ter wereld maar helaas geldt dit niet voor alle kinderen in ons land.
Mary posthumus

Mary Posthumus, Herbalife Nutrition coach, uit Grijpskerk is lid van het team Tour d'Extravaganza 2021. Deze leden fietsen, wandelen & hardlopen met een hart voor kinderen!

Jaarlijks wordt een wielren-, moutainbike-, hardloop-, en wandeltocht genaamd “Tour d’Extravaganza” georganiseerd. Dit is een 4-daagse tour, waarbij een flink aantal kilometers wordt afgelegd. De opbrengst daarvan gaat naar de Stichting Het Vergeten kind.

Mary Posthumus heeft een doelbedrag van 1000,- waarvan reeds 659,- is opgehaald. Mary gaat 4 dagen minimaal elke dag een halve marathon lopen.

Steun haar met een donatie https://actie.hetvergetenkind.nl/actie/mary-posthumus-2

Actieplatform Het Vergeten Kind
Nederlandse kinderen behoren tot de gelukkigste kinderen ter wereld maar helaas geldt dit niet voor alle kinderen in ons land. Het Vergeten Kind strijdt voor een Nederland waarin elk kind zich écht kind voelt, zich goed ontwikkelt en volwaardig meedoet in de maatschappij

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ton en bennie in het holt

Ton en Bennie, Stichting uit de Kunst Zuidhorn en Mannenkoor KUG genomineerd voor Cultuurprijs

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Ruim 30 nominaties Cultuur-, Sport- en Leefbaarheidsprijs 2026, uitreiking op 22 oktober
Lees verder →
Voordeelboekje 2026

Voordeelboekje Zuidhorn weer op de mat: profiteren van kortingen

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Niet alleen vele winkeliers doen mee, ook de marktlieden zijn weer van de partij; zo is het vrijdags, wanneer het markt is, extra de moeite waard om Zuidhorn te bezoeken
Lees verder →
Opening zichtlijn

Opening expositie ‘’Krachtige Verbeelding’ Galerie Zichtlijn

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
‘krachtige verbeelding’ is tot 9 januari te zien bij Galerie Zichtlijn
Lees verder →
Jeugd talero actief in beverwijk

Talero-jeugd actief bij Ranglijsttoernooi Beverwijk

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
In de herfstvakantie wordt vrij getafeltennist op dinsdag- en donderdagavond.
Lees verder →
Mantelzorg-ouder

Waarom vertrouwdheid zo belangrijk is voor mensen met dementie

13 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws
Een vertrouwde stoel bij het raam. Het kopje waar uw moeder al jaren haar koffie uit drinkt. De muziek waar uw vader graag naar luistert
Lees verder →
Zunobri  (3)

Geen kampioen maar toch is Zunobri tevreden

12 oktober 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Een nipte nederlaag, maar Zunobri kan tevreden terugkijken op de ontwikkeling van de ploeg.
Lees verder →