Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Maple Tree English: Engels leren bij Lesley thuis

18 juni 2018    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Op een speelse en ludieke wijze de Engels taal leren
Maple tree-koken2

Het huis van Lesley Ann Fransen-Heyink aan de Brilweg is onderhand “The place to be” voor kinderen om Engelse les te krijgen. Lesley is in september vijf jaar bezig om als Native Speaker kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar de Engelse taal bij te brengen. Dit doet ze op een speelse en ludieke wijze.

Vanaf het moment dat de kinderen, die in groepjes van maximaal acht, bij haar thuis binnenkomen wordt er Engels gesproken. Er wordt geen huiswerk meegegeven of woordjes gerepeteerd maar taarten gebakken en onderwijl de Engelse benaming van de ingrediënten en materialen geleerd.

De kinderen gaan tekenen in de tuin en zoeken de benamingen van de heg, poort en bloempot. Ook gaat Lesley het dorp in, schrijft de namen van de winkels met krijt op de stoep en leert zo de kinderen de Engelse benamingen.

Doordat ze in kleine groepjes werkt voelen de kinderen zich snel op hun gemak en durven hierdoor vrijuit te spreken, fouten horen erbij en hierdoor leren ze ook van elkaar zegt Lesley.

Een favoriete opdracht is om de benamingen van de lichaamsdelen te leren; hiertoe wordt Lesley beplakt met post-it briefjes met de namen wat vaak grote hilariteit als gevolg heeft.

Lesley; “het blijft verbazingwekkend hoe snel jonge kinderen de taal oppikken. Hoe eerder je begint, hoe vlotter en natuurlijker het gaat. Door een ongedwongen sfeer te creëren en zeker geen school te zijn blijven de kinderen met plezier komen en meedoen” besluit ze.

 

Meer informatie op https://www.facebook.com/mapletreeenglish/

Prijs
€ 8,00 per les (incl. lesmateriaal, tea & cookies) 
Proefles is mogelijk.
Lessen zijn opgedeeld in blokken van 12 weken. Instromen mogelijk. Tijdens schoolvakanties  is er geen les.

Foto's: Facebookpagina Maple Tree

  • Maple tree-lesley
  • Maple tree-buiten
  • Maple tree-tekenen
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

De brug - sinterklaas 2025 1

Sinterklaas en pieten komen met legervoertuig aan op De Brug in Zuidhorn

05 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Begroet door 280 leerlingen en hun ouders
Lees verder →
Winterfair 2024 (1)

De leukste kerstmarkten en vieringen in het Westerkwartier

03 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Hele maand in het teken van gezelligheid en vieren
Lees verder →
Lisette en auke kerststallen

Kerststallen te koop voor toneelvoorstelling

03 december 2025    Zuidhorn-nieuws
nagelaten door een gewaardeerd lid van Eendracht
Lees verder →
Terp van ezinge

Nieuw perspectief van het Reitdiepgebied

03 december 2025    Zuidhorn-nieuws
inwoners, boeren, ondernemers en andere betrokkenen kunnen een inkijkje nemen in de conceptversie van het Perspectief
Lees verder →
Stretchtent

De ultieme gids voor het kopen van een stretchtent

03 december 2025    Zuidhorn-nieuws
Een stretchtent is voor veel evenementen een ideale oplossing.
Lees verder →
 

SGP Westerkwartier zoekt nieuwe lijsttrekker: unieke kans voor betrokken kiezers.

03 december 2025    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Voor het eerst in de geschiedenis is de functie openbaar opengesteld.
Lees verder →