Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Maple Tree English: Engels leren bij Lesley thuis

18 juni 2018    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Op een speelse en ludieke wijze de Engels taal leren
Maple tree-koken2

Het huis van Lesley Ann Fransen-Heyink aan de Brilweg is onderhand “The place to be” voor kinderen om Engelse les te krijgen. Lesley is in september vijf jaar bezig om als Native Speaker kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar de Engelse taal bij te brengen. Dit doet ze op een speelse en ludieke wijze.

Vanaf het moment dat de kinderen, die in groepjes van maximaal acht, bij haar thuis binnenkomen wordt er Engels gesproken. Er wordt geen huiswerk meegegeven of woordjes gerepeteerd maar taarten gebakken en onderwijl de Engelse benaming van de ingrediënten en materialen geleerd.

De kinderen gaan tekenen in de tuin en zoeken de benamingen van de heg, poort en bloempot. Ook gaat Lesley het dorp in, schrijft de namen van de winkels met krijt op de stoep en leert zo de kinderen de Engelse benamingen.

Doordat ze in kleine groepjes werkt voelen de kinderen zich snel op hun gemak en durven hierdoor vrijuit te spreken, fouten horen erbij en hierdoor leren ze ook van elkaar zegt Lesley.

Een favoriete opdracht is om de benamingen van de lichaamsdelen te leren; hiertoe wordt Lesley beplakt met post-it briefjes met de namen wat vaak grote hilariteit als gevolg heeft.

Lesley; “het blijft verbazingwekkend hoe snel jonge kinderen de taal oppikken. Hoe eerder je begint, hoe vlotter en natuurlijker het gaat. Door een ongedwongen sfeer te creëren en zeker geen school te zijn blijven de kinderen met plezier komen en meedoen” besluit ze.

 

Meer informatie op https://www.facebook.com/mapletreeenglish/

Prijs
€ 8,00 per les (incl. lesmateriaal, tea & cookies) 
Proefles is mogelijk.
Lessen zijn opgedeeld in blokken van 12 weken. Instromen mogelijk. Tijdens schoolvakanties  is er geen les.

Foto's: Facebookpagina Maple Tree

  • Maple tree-lesley
  • Maple tree-buiten
  • Maple tree-tekenen
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

College 2026

Paniekvoetbal college Westerkwartier in Grijpskerk?

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Team raad & college speelt zaterdag tegen Vrouwen 1 Grijpskerk
Lees verder →
Swimteam zuidhorn 2026

Swim team Zuidhorn accepteert Challenge

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
29 augustus zwemmen van Zoutkamp naar hartje stad Groningen
Lees verder →
Aduarderzijl 2025

Fietsexcursie Water en wierden in Middag-Humsterland

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Hoe hielden bewoners van het Groninger kustgebied eeuwenlang water buiten de deur?
Lees verder →
Wijn

Zo organiseer je thuis een Franse wijnproeverij met Bourgogne wijn en Bordeaux wijn

05 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Met een goede voorbereiding, passende hapjes en een logische proefvolgorde verandert een gewone avond al snel in een bijzondere culinaire ervaring.
Lees verder →
Gehaktdag

Podcastserie Woensdag Gehaktdag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Predikanten uit de regio verzorgen een korte overdenking of bemoedigend verhaal.
Lees verder →
Open monumentendag

Erfgoedcafé Open Monumentendag

03 augustus 2026    Zuidhorn-nieuws
Voor monumenteigenaren/beheerders, maar zeker ook voor andere belangstellenden.
Lees verder →