Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Lunchroom ’T Tussendoortje

17 februari 2013    Zuidhorn-nieuws
Een gezellige lunchroom waar u hartelijk onthaald wordt door eigenaresse Sarina Werkman.
Tussendoortjezuidhorn (2)

Sarina komt uit een ondernemersgezin en wilde al van jongs af aan een horecabedrijf beginnen. Toen de mogelijkheid voorbij  kwam om het oude pand van Music Store in Zuidhorn te huren greep zij die kans direct.

Sarina deed ruime ervaring op in verschillende bedrijven waar zij samenwerkte met Willy v/d Velde. Sarina gaat ook nu weer die samenwerking aan.
’T Tussendoortje is geopend gedurende de winkeltijden en Sarina en Willy serveren smakelijke (kleine) gerechten voor lunch, als tussendoortje of lekkere trek.
Ook kunt u binnenlopen voor koffie met gebak, een speciale koffie met een heerlijke siroop of een lekkere Cappuccino.
 

Catering & Afhalen
Zelf geen tijd of zin om de hapjes of salades te maken voor een feestje? Vraag Sarina naar de mogelijkheden! Ook kunt u de meeste gerechten van de kaart afhalen en meenemen.

Arbeiderspakketje
Voor de middenstanders in het dorp maar ook voor iedereen die dat lekker lijkt is er het “Arbeiderspakketje” om mee te nemen.
Het bestaat uit 2 croissants, een stokbroodje gezond, een flesje melk en fruit. Een heerlijke lunch om op de zaak of thuis te nuttigen.

Tijdens het winkelen even een Tussendoortje!

Dit bedrijf is in februari 2014 gesloten

  • Tussendoortjezuidhorn (11)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grafcultuur

Westerkwartier op zoek naar rechthebbenden en nabestaanden van graven

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van veel graven zijn de contactgegevens niet meer bekend of actueel.
Lees verder →
Geertje anneke

Sterk Westerkwartier beëindigt samenwerking met raadslid Geertje Dijkstra-Jacobi

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Onvoldoende basis om als één fractie verder te gaan
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke neemt in theaters afscheid van zijn fans

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Drie weken geleden reed Bauke Mollema zijn laatste koers. Na negentien seizoenen als professioneel wielrenner zette de Zuidhorner er in de Ronde van Lombardije een emotionele punt achter.
Lees verder →
Jeffrey blok gitaar

Succesvolle editie Schaduwband Halloween van Het KunstKwartier!

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
De Schaduwband trad weer op in de bovenzaal van In ’t Holt!
Lees verder →
Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Talero 1 wint kees zuidland ongeslagen

Ttv Talero 1 verstevigt koppositie in 2e klasse

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero heeft een grote slag geslagen door concurrent Tjuchem 3 in het hol van de leeuw met 3-7 te verslaan
Lees verder →