Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Lobby voor Markt in de Hoofdstraat Zuidhorn

6 april 2010    Zuidhorn-nieuws
Margriet en Ingrid van 't Kappertje delicatessen willen graag een lobby gaan houden onder de ondernemers in de Hoofdstraat en Overtuinen of de markt in de Hoofdstraat gehouden kan worden.

Ze denken dan aan de omgeving van het Oude Raadhuis en de Pizzeria, daar is de straat mooi breed en ruim van opzet.

De dames en diverse collega ondernemers kunnen duidelijk merken dat de handel terugloopt op het moment van de markt. Klanten geven ook aan dat het erg vervelend en lastig is om een parkeerplaats te vinden. Met de markt in de Hoofdstraat blijft er voldoende parkeergelegenheid over aan de Overtuinen.
Volgens Margriet en Ingrid een win win situatie voor alle partijen.

Zakenkring Zuidhorn heeft al eerder daartoe een voorstel gedaan. Alie Hekkema;" Op dat moment werd ons verteld dat de gemeente geen extra kosten wilde maken voor een relatief korte periode".

Om de markt te faciliteren moet er namelijk krachtstroom worden aangelegd. Voorzitter Alie; "Ik ben benieuwd of de dames het wel voor elkaar krijgen, Ik zal eens bij ze binnen lopen".


 


 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Joh smitpark speeltoestel (2)

Speeltoestel Joh Smit park definitief weg

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
"Genoeg speeltoestellen in Zuidhorn"
Lees verder →
Hoornaar

Aziatische hoornaar in de provincie

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
jaagt op bijen, vlinders en andere nuttige insecten, die belangrijk zijn voor de bestuiving van planten
Lees verder →
Wilgis schoffelmeijer hoorcentrum

“Ondersteuning van uw luisterbehoefte”

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
7 mei informatieavond Hoorcentrum Westerkwartier in Cultureel Centrum
Lees verder →
Feest vrijheid

Ezinge viert 80 jaar bevrijding met een feest vol taal, muziek en verhalen

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
uiteenlopende artiesten in speciaal middag- en avondprogramma
Lees verder →
Danspaleis

Swingen en genieten bij het Danspaleis

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
Speciaal voor 50-plussers die willen genieten van een gezellige middag vol muziek en sociaal contact
Lees verder →
Gemeentehuis-zuidhorn

Westerkwartier: Weerbaar in een woelige wereld

30 april 2025    Zuidhorn-nieuws
De Vooruitkijkspiegel is bedoeld als een open en uitnodigende dialoog voor alle inwoners.
Lees verder →