Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Leven en Afscheidsfair in Aduard

11 september 2024    Zuidhorn-nieuws - Bedrijf in beeld
Presentaties, demonstraties, inspiratiemarkt, muziek en nog veel meer.
Leven en afscheidsfair 2024

Zaterdag 14 september opende Hotel Restaurant Aduard haar deuren voor de tweede editie van de Leven en Afscheidsfair Westerkwartier. Het werd een dag die in het teken stond van leven en afscheid nemen, thema’s die onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn en waar ieder van ons vroeg of laat mee te maken krijgt.

De fair werd georganiseerd door Marleen Top - Tempel ( Fysiotherapie Hooiweg), Ellen Langius Armee (afscheidsfotograaf “de laatste herinnering”), Jenze Kingma (Hotel Restaurant Aduard) en Hanneke Boersema van Uitvaartverzorging Hanneke Boersema. 

De Leven en Afscheidsfair bood een divers programma om te informeren, te inspireren en ruimte te bieden voor persoonlijke reflectie. Er was gelegenheid om te luisteren naar verschillende sprekers die elk vanuit hun eigen expertise en ervaring bijdragen aan de thema’s van de dag. Een bijzondere toevoeging aan deze editie van de Leven en Afscheidsfair was de demonstratie van diverse soorten rouwvervoer, die buiten zal plaatsvinden. 

» meer over Hanneke Boersema Uitvaartonderneming

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grafcultuur

Westerkwartier op zoek naar rechthebbenden en nabestaanden van graven

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Van veel graven zijn de contactgegevens niet meer bekend of actueel.
Lees verder →
Geertje anneke

Sterk Westerkwartier beëindigt samenwerking met raadslid Geertje Dijkstra-Jacobi

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Onvoldoende basis om als één fractie verder te gaan
Lees verder →
Mollematocht 2023 (1)

Bauke neemt in theaters afscheid van zijn fans

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Drie weken geleden reed Bauke Mollema zijn laatste koers. Na negentien seizoenen als professioneel wielrenner zette de Zuidhorner er in de Ronde van Lombardije een emotionele punt achter.
Lees verder →
Jeffrey blok gitaar

Succesvolle editie Schaduwband Halloween van Het KunstKwartier!

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
De Schaduwband trad weer op in de bovenzaal van In ’t Holt!
Lees verder →
Wethouder be schollema verricht officiele openingshandeling lauwers college grijpskerk-1

Lauwers College officieel geopend: eigentijds schoolgebouw dat leerlingen en medewerkers verbindt

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws
Gebouw dat aansluit bij het onderwijs van vandaag
Lees verder →
Talero 1 wint kees zuidland ongeslagen

Ttv Talero 1 verstevigt koppositie in 2e klasse

04 november 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Talero heeft een grote slag geslagen door concurrent Tjuchem 3 in het hol van de leeuw met 3-7 te verslaan
Lees verder →