Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Ladakh Festival in Zuidhorn

2 november 2016    Zuidhorn-nieuws
Stimuleren interesse voor en kennis over situatie nonnen in Ladakh
Marlies-ladakh

Op zondag 6 november vindt het jaarlijkse Ladakh Festival plaats in het gebouw 'Klein Hanckema' aan de kerklaan in Zuidhorn.

Het thema is: Samen sterk, de kracht van hoop en optimisme.

Het wordt weer een boeiend en afwisselend programma, met lezingen en verkoop van Tibetaanse kunstvoorwerpen.

Burgemeester Swart zal het festival openen en de muzikale omlijsting wordt verzorgd door Anido dou, Annette Kruisbrink en Arlette Ruelens.

De dag  wordt afgesloten met een verloting van een mooi kunstwerk, en een aantal foto’s die in Ladakh zijn gemaakt. 

“We kunnen alvast laten weten dat de inmiddels door de VPRO/Boeddhistische Omroep uitgezonden film: "with real stars above your head' van Alfredo Covelli vertoond zal worden” zeggen bestuursleden Myra de Rooij en Marlies Bosch.

Er is eveneens een film te zien over de recente ontwikkelingen in de vrouwenkloosters van Ladakh, waar dit jaar de Dalai lama zowel het klooster Chatnyanling in Nyerma bezocht als wel het klooster van de ladakh Nuns Association.

Marlies Bosch organiseerde in 2014 ook het eerste Ladakh Festival in de RK kerk en haar huiskamer in Zuidhorn. Door de enorme belangstelling bleken die ruimtes al snel te klein. Op zondag 6 november wordt uitgeweken naar 'Klein Hanckema' aan de Kerklaan in Zuidhorn.

» Eerder verschenen

  • Ladeakh-festival (1)
Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Grootste vis pim griffioen

Sportieve ochtend op de vissteigers

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen buiten zijn, leren, plezier maken en respect hebben voor vis en natuur
Lees verder →
Evert van der weit, kampioen jur jansonius en ruben talen

Jur Jansonius clubkampioen Talero

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws - Sport
Volgende week clubkampioenschappen van de jeugd
Lees verder →
Kinderfietsroute

Ga op fietsavontuur met je klein kinderen!

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Samen lekker fietsen en veel ervaring opdoen? Dat is niet alleen superleuk, maar ook nog eens goed voor de verkeersveiligheid voor je kleinkind én voor jezelf.
Lees verder →
Regenboog

Provincie stimuleert inclusieve samenleving met nieuwe subsidie

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Stichtingen, verenigingen en gemeenten in de provincie Groningen kunnen de nieuwe subsidie aanvragen.
Lees verder →
Driewielfiets senior groningen bereikbaar - stella dekker fotografie  (7)

Gratis een elektrische driewielfiets uitproberen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Inwoners van de provincie Groningen kunnen vanaf maandag 7 juli een week lang gratis een elektrische driewielfiets uitproberen.
Lees verder →
Voederhaag koeien

De provincie helpt de Groningse landbouw te verduurzamen

05 juli 2025    Zuidhorn-nieuws
Een fikse korting op bomen, heggen, kruidenrijke grasmengsels voor melkveehouders en klavermengsels voor akkerbouwers
Lees verder →