Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Laatste open atelierdag voor de vakantie

28 mei 2013    Zuidhorn-nieuws
Het is de laatste keer voor de zomerstop, want in de maanden juli en augustus is er geen atelierroute. In september wordt de draad weer opgepikt
Openatelierslogo

De beeldende kunstenaars die zich hebben verenigd in Open Ateliers Westerkwartier zetten hun atelierdeur weer open op zondag 2 juni van 12.00-17.00 uur. Het is de laatste keer voor de zomerstop, want in de maanden juli en augustus is er geen atelierroute. In september wordt de draad weer opgepikt en dan zal de groep versterkt zijn met twee nieuwe leden. Op dit moment zijn ze intensief bezig met de voorbereiding van hun jaarlijkse gezamenlijke expositie die op 14, 15 en 16 juni zal plaatsvinden in galerie Het Atrium in Leek. Nadere berichtgeving daarover volgt spoedig. Wie alvast een voorproefje wil krijgen van de expositie met als thema “Ritme”,  is zondag van harte welkom bij één of meerdere kunstenaars. Zij kunnen je alles vertellen over hun keuzes, techniek en gebruikte materialen.
Uitgebreide informatie over alle deelnemers, hun werk,  de adressen en de route, kunt u vinden op de website http://www.oawk.nl. De atelieradressen zijn herkenbaar aan de rood/zwarte vlag.

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Boerenbijeenkomst sw2

Verfrissende blik en heldere kijk op de toekomst door inspirerende boerenbijeenkomst

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier werd bijgepraat en bovenal ideeën mee gegeven over de toekomst van de boerenbedrijven
Lees verder →
Sterk westerkwartier thomashuis

Thomashuis in Niebert alweer 15 jaar oud!

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sterk Westerkwartier kreeg goed beeld van kleinschalige woonvorm voor mensen met verstandelijke beperking
Lees verder →
Symbolische overhandiging vergunning woningen aan de nieuweweg in nuis-1

Plan voor bouw van vier woningen aan de Nieuweweg in Nuis

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Regio-nieuws
​De verwachting is, dat Plegt-Vos in het voorjaar van 2026 met de bouw van de woningen start
Lees verder →
Moeder-kind

Onze kinderen zijn geen verdienmodel

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Investeren in gezinswerkers en schoolmaatschappelijk werk voor sterke, veilige gezinnen
Lees verder →
Bedrijfsbezoek koopman ovgz (21)

Koopman verhuist alsnog naar Leek

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De directie van Koopman Logistics Group heeft een groot perceel grond aangekocht op het bedrijventerrein Leeksterveld pal aan de A7 in Leek
Lees verder →
Richard lamberst

Subsidies voor aanpak rotonde N372/A7 in Leek en aanleg fietsonderdoorgang A7

11 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Verhogen verkeersveiligheid en verbeteren doorstroming
Lees verder →