Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Kunstgras K.V. Zunobri flink aangepakt

19 juli 2024    Zuidhorn-nieuws
Bordje moet even wijken.
Kunstgrasveld zunobri

Wat is dit?! Het bordje voor onze langstzittende voorzitter, onze ‘kunstgrasvoorzitter’ en tevens erelid, wordt zomaar verwijderd?! Secretaris Sytse Henstra schroeft het bordje eraf. Heiligschennis! 

Uw redacteur reageert geschokt.

Secretaris Sytse Henstra stelt ons gerust. Ten eerste weet onze oud voorzitter er van, sterker hij is er zelf bij betrokken. En ten tweede wordt ons kunstgrasveld aangepakt.

“Het kunstgrasveld is al lange tijd dringend aan vervanging toe op veel plekken” legt Henstra uit. Het veld is door het bestuur onder voorzitter Matthijs Slager in 2004 gerealiseerd en sindsdien nooit vervangen. 
Henstra legt uit dat het bestuur maar ook Matthijs zelf, die nog steeds de accomodatiecontacten met de gemeente doet, bij de gemeente heeft aangedrongen op vervanging. De gemeente heeft dit ook opgenomen in haar toekomstplannen en begroting maar de tijd haalde de gemeente in waardoor het wat langer duurde dan verwacht. 

“We gaan wel aan ruimte inboeten” zegt Henstra. “De gemeente vervangt het kunstgras maar we zullen het achterste gedeelte gaan inleveren”. Daarmee wordt een behoorlijke kostenbesparing gerealiseerd voor de gemeente en Zunobri heeft dat deel nauwelijks nodig. Indertijd was dat deel erbij gerealiseerd omdat het korfbalveld toen uit 30 bij 60 meter bestond en om de tennis mogelijkheden te geven. Inmiddels spelen we op een 20 bij 40 meter veld en maakt de tennisvereniging weinig  gebruik van dat deel. 

“Omdat de gemeente 22 juli al begint moeten alle hekken rond het veld eraf gehaald worden, we hebben de reclameborden al verwijderd”, legt Sytse ons uit, “alleen het bordje ‘Matthijs Slager-veld’ moesten we nog eraf halen”. 

Dat is dus symbolisch nu gebeurd, uw redactie is weer gerustgesteld, straks komt alles weer goed.. 

Door: Christiaan Schaafsma

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Ondertekening koopvereenkomst tussen de gasten zuidhorn - buiten

Sociale huurwoningen en kinderopvang op terrein Tussen de Gasten in Zuidhorn

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
De verwachting is, dat de gemeenteraad deze zomer een besluit neemt over het omgevingsplan.
Lees verder →
Inclusiekaravaan

De Inclusiekaravaan: Een diverse tentoonstelling

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Opening fototentoonstelling Inclusiekaravaan – 19 maart
Lees verder →
Sgp

SGP Westerkwartier verwelkomt haar 250ste lid

17 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
een heerlijke doos gebak als welkomstcadeau
Lees verder →
Sterkwkwoning

Woningbouw – bouwen voor onze eigen inwoners!!

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Wij, Sterk Westerkwartier, vinden dat woningbouw moet aansluiten bij de echte behoefte van onze inwoners
Lees verder →
Zunobri zaal

Zunobri 1 wint ook laatste zaalwedstrijd

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
De wedstrijd begint met een doelpunt voor NKC/Wees Kwiek, maar Yoram Birza en Stefan Steenbergen schieten de stand naar 1-2.
Lees verder →
Team 1 jeugd 5-5 bij zwolle 2.

Knap gelijkspel jeugd Talero 1 in Zwolle

16 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Kopman Mathijs Boer won twee wedstrijden met overtuiging.
Lees verder →