Welkom in Zuidhorn, Wonen, Winkelen, Westerkwartier

Koos Brander Vrijwilliger van het jaar: “niet in al die krantjes hè ”

4 juli 2022    Zuidhorn-nieuws - Sport
De leden van ZuNoBri denken daar natuurlijk anders over
Koos

ZUIDHORN – Bij monde van bestuurslid Herman Schutte werden niet alleen de vele vrijwilligers in de organisatie van Zunobri in het zonnetje gezet maar ook de traditie van Vrijwilliger van het jaar, weer opgepakt na een paar coronajaren. 

Herman leek wat cryptisch te beginnen toen hij aangaf dat het bestuur nu een vrijwilliger had gevonden die van alles voor de vereniging deed. Maar al heel snel kwamen er hints in de goede richting. 
“Deze vrijwilliger organiseert NL Doet heel vaak” aldus Schutte, daarmee was het voor velen nog lang niet duidelijk wie het was. De tweede aanwijzing was voor het grootste deel al verhelderend. 
“Hij repareert, legt elektriciteit aan”, toen werd de groep van mensen die dit kan al een stuk kleiner. Vervolgd door: “en is een trouw supporter van Zunobri, geeft gevraagd en ongevraagd zijn commentaar, vooral op de scheidsrechter” en “een steun voor Manon”. 

Schutte doelde dus op Koos Brander, die al jaren bij de vereniging zit. Hij heeft in het bestuur gezeten en ook in de TC heeft hij zijn steentje bijgedragen. De laatste jaren is hij vooral de man van de elektriciteit. Als je om je heen kijkt in en om het clubhuis en materialenhok is er een groot aantal leidingen aangelegd door Koos. 
Daarnaast is Koos met zeer grote regelmaat aan de kant te vinden. Inderdaad heeft hij een duidelijke mening en menig scheidsrechter moest het loodje leggen hoewel hij ook niet te beroerd is om over de spelers een mening te hebben. Zo eerlijk moet je dan ook weer zijn, zal Koos zijn redenering zijn. 

Hij is wars van politiek en flauwekul, iets wat Koos siert. Afgelopen zaterdag werd hij zelfs in team Brander op het mixtoernooi ingezet en gooit hij nog eens een balletje mee hoewel zijn hobby meer de barbecue is na tijd. 

Namens het bestuur werd onder luid instemmende applaus, wisselmascotte Frits overhandigd aan Koos met een grote bos bloemen. Een terechte benoeming. 

Zijn eerste reactie was natuurlijk “niet in al die krantjes he”. De club zelf denkt daar natuurlijk anders over. 

Meer nieuws... Tip de redactie...

 

Laatste nieuws

Opening werklocatie leeksterveld

Feestelijke opening werklocatie Leeksterveld

08 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Lees verder →
Bert nederveen 2022

Gemeente investeert in sport en cultuur

08 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Sportpark in Zevenhuizen eerste project
Lees verder →
Talero dubbel finn aanval en ilsa

Table Stars-teams redden eer ttv Talero

08 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Sport
Table Stars-teams geven het goede voorbeeld door bijna alles te winnen
Lees verder →
Oostergast-vogelvlucht

Zuidhorn wil Oostergast naar Stad uitbreiden

06 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Inloopbijeenkomst mogelijke woningbouw Oostergast Oost
Lees verder →
Cda huurdersplatform

CDA Westerkwartier in gesprek met Huurdersplatform Leek

06 maart 2026    Zuidhorn-nieuws - Gemeente-informatie & Politiek
Tijdens het gesprek kwamen verschillende actuele thema’s aan bod
Lees verder →
Isabella werkhoven (1969), interlude (berenklauwen 4), 2013-2018, olieverf op linnen

Talkshow Kunstproat in Museum Wierdenland

05 maart 2026    Zuidhorn-nieuws
Kunstenaars Gronings Licht in gesprek met kunstjournalist Eric Bos
Lees verder →